AK Studio - Antonín KRAVKA

Již přes 25 let se věnujeme audiovizuální tvorbě. Pracujeme pro české i zahraniční zákazníky. Rádi se postaráme i o váš projekt.

0 (0 hodnocení)

+420 601 208 362

Main

Popis činnosti

Nabízíme služby v oblasti TV produkce a postprodukce. Nahrávací studio a střižna. Dabing, titulky, grafika. Nahrávky ve světových jazycích pro komunikační systémy a výukové kurzy. Vyrábíme TV pořady, prezentační videa, televizní, rozhlasovou a internetovou reklamu. CD, DVD.

Jsme v kontaktu se zákazníky a spolupracujícími studii prakticky po celém světě. Díky této spolupráci může studio zajistit jazykové mutace interpretované rodilými mluvčími, kteří nejsou v naší lokalitě na profesionální úrovni dosažitelní.

Náš přístup k potřebám každého zákazníka spočívá v kvalitě, rychlosti, operativnosti a variabilitě. Proto se nám daří neustále rozšiřovat portfolio spokojených zákazníků.

Produkty

Dabing hraných filmů a seriálů Dokumentární tvorba Dabing do cizích jazyků Jazykové lokalizace – dabing Rozhlasové spoty On-line spoty Animované spoty Propagační videa E-learning

Služby

Dabing Reklama Herní dabing Nahrávky zvuků ve studiu i exteriéru Tvorba stylizovaných ruchů a efektů Výběr hudby z hudebních bank Spolupráce s hudebními skladateli 2D a 3D animace Natáčení videa Grafické úpravy a střih Komentáře a ozvučení

Kontakty

Telefony

+420 601 208 362 Main
+420 251 810 398 Alt

Emaily

produkce@akstudio.cz

Odkazy

http://akstudio.cz website

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu