Ubytování u rybníčka

Apartmány v samostatném objektu v rodinném domě v malé obci Příbraz v okrese Jindřichův Hradec na rozhraní CHKO Třeboňsko a České Kanady v blízkosti lesů, rybníků a řeky Lužnice.

0 (0 hodnocení)

+420 725 830 051

Popis činnosti

Vítejte u nás v Jižních Čechách. Nabízíme ubytování v rodinném domě v malé obci Příbraz v okrese Jindřichův Hradec na rozhraní CHKO Třeboňsko a České Kanady v blízkosti lesů, rybníků a řeky Lužnice.

K dispozici jsou dva apartmány v samostatném objektu s vlastním vchodem, parkováním přímo před domem a výhledem do zahrady. Pěkné prostředí s rybníčkem. Můžete přijet i se svým domácím mazlíčkem.

Obec Příbraz leží na severním okraji třeboňské pánve přibližně v polovině cesty mezi Chlumem u Třeboně a Jindřichovým Hradcem asi 20 km na východ od města Třeboň. K dispozici máme 2 apartmány - v první manželka postel+ přistýlka, ve druhém manželská postel+ přistýlka + postel pro dítě.

Ceny ubytování v sezóně - cena za osobu 400 Kč, přistýlka 300 Kč, děti do 3 let zdarma
Ceny ubytování mimo sezonu - září -květen - cena za osobu 250 Kč, přistýlka 200 kč, děti do 3 let zdarma. Ceny ubytování jsou uvedeny za osobu a noc včetně energií a připravených lůžkovin.

Ubytovaní hosté mohou využít parkování na pozemku před domem a úschovu kol v zamykatelné garáži. V zahradě u rybníčka je k dispozici venkovní posezení s grilem.

Produkty

Apartmány Přistýlky

Služby

Ubytování Parkování na pozemku Úschova kol Venkovní posezení s grilem Rybaření

Kontakty

Telefony

+420 725 830 051 hlavní telefon

Emaily

info@ubytovanipribraz.cz

Odkazy

www.ubytovanipribraz.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu