Pohřební služba CHARON – Jitka Filipová s.r.o.

Odborné a profesionální služby s tradicí od roku 1990. Zajištění pohřbů, obřadů a zahraničních převozů, právní servis.

0 (0 hodnocení)

+420 463 034 888

Popis činnosti

Už od roku 1990 nabízíme jako rodinná firma nejlepší kvalitu pro Vaši spokojenost díky bohatým zkušenostem. Odborný přístup s dlouholetými zkušenostmi za přijatelnou a odpovídající cenu.

Provádíme převozy ze zahraničí a zajistíme nutné dokumenty potřebné k transportu. Profesionální úprava a výjimečná péče o zesnulého se kterou se jinde nesetkáte. Velký výběr ozdobných obalů na urny, svíček, hřbitovního zboží aj.

Potřebujete-li zařídit smuteční rozloučení nebo pohřeb, máte-li otázky, které nejsme schopni zodpovědět po telefonu, navštivte nás přímo v kanceláři, kde se o Vás odborně postaráme - sjednání po pracovní době a o víkendech po telefonické domluvě.

Přímý a jediný provozovatel velké obřadní síně v Chrudimi a okolí. Kapacita 150 míst. Jsme jediná pohřební služba, která má chladící boxy v Chrudimi pro uložení zesnulých.

Produkty

Ozdobné urny a vázy Lucerny, fotorámečky Skříňky na urny, hřbitovní zboží Květinová výzdoba

Služby

Kompletní pietní služby Parte na počkání Vyřízení úmrtního listu na matrice Zdarma poradenství ohledně vyřízení dědictví Kamenické práce Hrobnické práce

Kontakty

Telefony

+420 463 034 888 hlavní telefon
+420 739 330 111 Mobil

Emaily

chrudim.os@charon-eu.cz

Odkazy

www.charon-eu.cz

Kontakty

Provozní doba:

Po 07 - 15
Út 07 - 15
St 07 - 15
Čt 07 - 15
07 - 15
So zavřeno
Ne zavřeno Dnes

Po telefonické domluvě jsme k dispozici mimo pracovní dobu, soboty i neděle.

Klíčová slova

pohřební služba pohřebnictví poslední rozloučení pohřby převozy zesnulých pietní služby úmrtní list parte na počkání pohřební služba Chrudim pohřebka Chrudim vyřízení pohřbu Chrudim poslední rozloučení Chrudim úmrtní list Chrudim parte na počkání Chrudim nonstop pohřební služba Chrudim smuteční výzdoba Chrudim hřbitovní zboží Chrudim kamenické práce Chrudim hrobnické práce Chrudim ozdobné urny Chrudim

Kategorie

Pohřební služby, ústavy Kameník

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu