Pohřební služba CHARON – Jitka Filipová s.r.o.

Odborné a profesionální služby s tradicí od roku 1990. Zajištění pohřbů, obřadů a zahraničních převozů, právní servis.

0 (0 hodnocení)

+420 317 721 053

Popis činnosti

Už od roku 1990 nabízíme jako rodinná firma nejlepší kvalitu pro Vaši spokojenost díky bohatým zkušenostem. Odborný přístup s dlouholetými zkušenostmi za přijatelnou a odpovídající cenu.

Provádíme převozy ze zahraničí a zajistíme nutné dokumenty potřebné k transportu. Profesionální úprava a výjimečná péče o zesnulého se kterou se jinde nesetkáte. Velký výběr ozdobných obalů na urny, svíček, hřbitovního zboží aj.

Potřebujete-li zařídit smuteční rozloučení nebo pohřeb, máte-li otázky, které nejsme schopni zodpovědět po telefonu, navštivte nás přímo v kanceláři, kde se o Vás odborně postaráme - sjednání po pracovní době a o víkendech po telefonické domluvě.

Přímý provozovatel a majitel obřadní síně v ulici Na Karlově (u hřbitova), dále zajišťujeme obřady ve smuteční síni v Týnci nad Sázavou.

Zajišťujeme i také spádově vyřízení úmrtí v Týnci nad Sázavou, Bystřici, Sázavě, Choceradech, Českém Šternberku a okolí.

Jsme jediná pohřební služba, která má chladící boxy v Benešově.

Produkty

Ozdobné urny a vázy Lucerny, fotorámečky Skříňky na urny, hřbitovní zboží Květinová výzdoba Fotoporcelán Památeční sklo Umělé květiny Svíčky

Služby

Kompletní pietní služby Parte na počkání Vyřízení úmrtního listu na matrice Zdarma poradenství ohledně vyřízení dědictví Hudební produkce Kamenické práce Hrobnické práce

Kontakty

Telefony

+420 317 721 053 hlavní telefon
+420 317 723 145 Tel.

Emaily

benesov@charon-eu.cz

Odkazy

www.charon-eu.cz

Kontakty

Provozní doba:

Po 08 - 16 Dnes
Út 08 - 16
St 08 - 16
Čt 08 - 16
08 - 16
So zavřeno
Ne zavřeno

Po telefonické domluvě jsme k dispozici mimo pracovní dobu, soboty i neděle.

Klíčová slova

pohřební služba pohřebnictví poslední rozloučení pohřby převozy zesnulých pietní služby úmrtní list parte na počkání pohřební služba Benešov pohřebka Benešov vyřízení pohřbu Benešov poslední rozloučení Benešov úmrtní list Benešov parte na počkání Benešov nonstop pohřební služba Benešov smuteční výzdoba Benešov hřbitovní zboží Benešov památeční sklo Benešov kamenické práce Benešov hrobnické práce Benešov ozdobné urny Benešov

Kategorie

Pohřební služby, ústavy

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu