Kanceláře Pieta Trejbal s.r.o.

Nemáme kontrolu nad těžkými okamžiky života, ale budeme se snažit Vám je ulehčit.

0 (0 hodnocení)

+420 466 612 028

Popis činnosti

Stejně jako zrození nového života, tak i jeho konec, jsou přirozenou součástí lidského bytí. A naše soukromá pohřební služba je tu v těchto životně obtížných situacích Vám nablízku. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, jsme tu pro Vás 24 hodin denně.

NONSTOP převozy zesnulých v rámci ČR i zahraničí. Zajišťujeme smuteční obřady ve vlastní síni posledního rozloučení v centru města nebo v krematoriu, pohřby do země, květinovou výzdobu, sepsání objednávky doma, hrobnické práce, další služby spojené s posledním rozloučením na vysoké profesionální úrovni již od roku 1991.

Jako první v Pardubickém kraji získala naše firma Pieta Trejbal s.r.o. ocenění Znak kvality, který propůjčuje Sdružení pohřebnictví v ČR po splnění všech stanovených kritérií.

Sanitární, speciální hygienické, pracovní pomůcky a potřeby, designové doplňky pro pohřební služby (obálky na doklady, kondolenční knihy, fotoalba, vzpomínkové krabičky).

Květinářstvím, pohřebním službám apod. dodáváme stojany na věnce, tiskárny na tisk stuh, stuhy v různých barvách a filmy na tisk černé, zlaté, stříbrné designové doplňky (obálky na doklady, kondolenční knihy, fotoalba, vzpomínkové krabičky).

Produkty

Široký výběr rakví v dostupných cenách Ozdobné urny, miniurny a další smuteční zboží Květinová výzdoba vč. dopravy na místo určení Tiskárny na tisk stuh pro PS a květinářství Sanitární, speciální hygienické a pracovní pomůcky pro PS Designové doplňky pro PS (obálky na doklady, kondolenční knihy, fotoalba, vzpomínkové krabičky)

Služby

Možnost sepsání objednávky doma Obřad v krematoriu Církevní obřady, pohřby do země Doprava smutečních hostů Vyřízení úmrtního listu Smuteční oznámení ihned při sjednávání objednávky Smuteční obřad ve vlastní síni posledního rozloučení PIETA Zpracování smuteční prezentace

Značky

PIETA

Speciality

ekologické rakve a urny

Jazyky

anglický

Kontakty

Telefony

+420 466 612 028 hlavní telefon
+420 731 441 714 Mobil

Emaily

pietatrejbal@seznam.cz

Odkazy

www.trejbal-pieta.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu