Kanceláře Pieta Trejbal s.r.o.

Nemáme kontrolu nad těžkými okamžiky života, ale budeme se snažit Vám je ulehčit.

0 (0 hodnocení)

+420 731 441 718

Popis činnosti

Stejně jako zrození nového života, tak i jeho konec, jsou přirozenou součástí lidského bytí. A naše soukromá pohřební služba je tu v těchto životně obtížných situacích Vám nablízku. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, jsme tu pro Vás 24 hodin denně.

NONSTOP převozy zesnulých v rámci ČR i zahraničí. Zajišťujeme smuteční obřady ve vlastní síni posledního rozloučení v centru města nebo v krematoriu, pohřby do země, květinovou výzdobu, sepsání objednávky doma, hrobnické práce, další služby spojené s posledním rozloučením na vysoké profesionální úrovni již od roku 1991.

Jako první v Pardubickém kraji získala naše firma Pieta Trejbal s.r.o. ocenění Znak kvality, který propůjčuje Sdružení pohřebnictví v ČR po splnění všech stanovených kritérií.

Sanitární, speciální hygienické, pracovní pomůcky a potřeby, designové doplňky pro pohřební služby (obálky na doklady, kondolenční knihy, fotoalba, vzpomínkové krabičky).

Květinářstvím, pohřebním službám apod. dodáváme stojany na věnce, tiskárny na tisk stuh, stuhy v různých barvách a filmy na tisk černé, zlaté, stříbrné designové doplňky (obálky na doklady, kondolenční knihy, fotoalba, vzpomínkové krabičky).

Produkty

Široký výběr rakví v dostupných cenách Ozdobné urny, miniurny a další smuteční zboží Květinová výzdoba vč. dopravy na místo určení Tiskárny na tisk stuh pro PS a květinářství Sanitární, speciální hygienické a pracovní pomůcky pro PS Designové doplňky pro PS (obálky na doklady, kondolenční knihy, fotoalba, vzpomínkové krabičky)

Služby

Možnost sepsání objednávky doma Obřad v krematoriu Církevní obřady, pohřby do země Doprava smutečních hostů Vyřízení úmrtního listu Smuteční oznámení ihned při sjednávání objednávky Zpracování smuteční prezentace

Kontakty

Telefony

+420 731 441 718 hlavní telefon
+420 466 953 890 Tel.

Emaily

pietatrejbal@seznam.cz

Odkazy

www.trejbal-pieta.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu