Kluka nábytek

Splňte si sen o nábytku přesně podle svých představ.

0 (0 hodnocení)

+420 602 568 911

Majitel

Popis činnosti

Vybíráte dodavatele pro svoji novou kuchyň? Chcete vyřešit doma úložný prostor nábytkem na míru? Neváhejte a obraťte se na mě!

Připravím vám 3D vizualizace návrhu, abyste si konečný výsledek uměli lépe představit. Na základě vizualizací a vybraných materiálů připravím cenovou nabídku včetně termínu výroby a montáže.

Hotový nábytek dovezeme k vám a nainstalujeme, aby vše sedělo, jak má. Teprve v okamžiku, kdy jste spokojení, je moje práce hotová.

Nemusíte dělat ústupky ze svých představ, vše Vám v maximální možné míře splním a přizpůsobím. Zajistím vše od návrhu, až po realizaci.

Nabízím osobní přístup, kvalitně odvedenou práci, jasnou komunikaci a přehlednou nabídku. Máte zájem o moje služby? Pošlete mi nezávaznou poptávku. Ozvu se vám a domluvíme se na dalším postupu.

Těším se na budoucí spolupráci!

Produkty

Kuchyňské linky Vestavěné skříně a šatny Nábytek do obývacího pokoje Nábytek do ložnice, postele Koupelnový nábytek Nábytek do dětského pokoje Předsíňové sestavy Komerční nábytek, kanceláře Nábytek do ordinací a obchodů Pohovky Sedací soupravy Židle Stoly

Služby

Výroba nábytku Prodej nábytku 3D vizualizace návrhu Cenová nabídka Dovoz nábytku Montáž nábytku

Značky

Jitona Aksamite Jelínek

Kontakty

Telefony

+420 602 568 911 Majitel
+420 724 927 805 Ekonom
+420 724 927 805 mobilní telefon

Emaily

kluka689@gmail.cz

Odkazy

www.kluka.cz
www.klukanabytek.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu