Autoservis Peugeot Jonal, spol. s r.o.

Jsme koncesionářem a autorizovaným servisem značky Peugeot s dlouhodobou tradicí. Na trhu fungujeme již přes 20 let.

0 (0 hodnocení)

+420 518 352 498

Main

Popis činnosti

Sháníte profesionální autoservis pro Váš vůz značky Peugeot a pocházíte z města Hodonín či jeho okolí? Chcete se poradit se zkušenými automechaniky? Jsou pro Vás důležitou podmínkou spolupráce individuální přístup a rozumné ceny? Obraťte se na Autobazar Peugeot Hodonín a nebudete zklamáni!

Jsme koncesionářem a autorizovaným servisem značky Peugeot s dlouhodobou tradicí. Na trhu fungujeme již přes 20 let. Společnost byla založena roku 1991.

Prodáváme nové i ojeté vozy a náhradní díly. Poskytujeme také pneuservis. Vlastníme 3D geometrii. Samozřejmostí je zkušený a odborně vyškolený prodejní i servisní team a disponujeme nejmodernějším vybavením.

Vlastníme certifikát ISO od roku 2007. Jsme smluvním servisem České pojišťovny, Kooperativy, České podnikatelské pojišťovny a pojišťovny Generali.

Přejete si uchovat dokonalý stav a výkon Vašeho vozu Peugeot a zároveň mít dokonale pod kontrolou rozpočet na jeho provoz? Svěřte údržbu vozu těm, kteří jej znají nejlépe. Paušální nabídky Peugeot jsou připraveny pro nejběžnější potřeby údržby a oprav vašeho vozidla!

Těšíme se na Vás! _

Produkty

Náhradní díly

Služby

Záruční a pozáruční servis Autoservis Pneuservis Plnění klimatizace Karosárna Lakovna Výměna čelních skel Autobazar Odborné poradenství

Značky

PEUGEOT Smluvní servis České pojišťovny Smluvní servis Kooperativy Smluvní servis Generali Smluvní servis České podnikatelské pojišťovny

Kontakty

Telefony

+420 518 352 498 Main
+420 734 496 908 Mobile

Emaily

servis@jonal.cz

Odkazy

www.jonal.peugeot.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu