Zlatnictví LUXUR | Zdeněk Janda

Zlatnictví Náchod. Originální šperky z garancí kvality. Český výrobce zlatých šperků s více než 20letou tradicí.

100 (1 hodnocení)

+420 491 422 911

Zlatnictví Náchod

Popis činnosti

Hledáte originální šperk pro někoho blízkého? Vybíráte krásný šperk pro sebe pro radost? Neváhejte a navštivte naše klenotnictví! Snažíme se uspokojit každého zákazníka, velkým výběrem prstenů, náušnic, přívěsků, řetízků, náramků, náhrdelníků, dětskou kolekcí náušnic a náramků a kolekcí zlatých hodinek.

Šperky vyrábíme ve vlastních klenotnických dílnách za pomocí nejmodernějších technologií. Zabýváme se návrhem, designem, výrobou nových šperků a jejich následnou distribucí i samotným prodejem.

V naší nabídce jsou šperky vyráběny z těch nejlepších drahých kovů. Pro dokonalý třpyt používáme kameny s dokonalým brusem. Šperky osazujeme brilianty, pravými kameny a syntetickými kameny podle požadavků zákazníka, od klasického designu až po módní výstřelky.

Šperky od klenotnické společnosti PRETIS, jsou zárukou dokonalého zlatnického zpracování, špičkové kvality a trvalé hodnoty. Naši designéři vytváří charakteristické kolekce, které postihují milostné příběhy našich zákazníků a pojmenovali je GEMS, LUXUR, GIVE, COUPLE.

Šperky nabízíme na internetovém obchodě a u našich smluvních autorizovaných prodejců v České a Slovenské republice. Na naše výrobky poskytujeme záruční a pozáruční servis. Jedná se o průřez kolekce šperků z naší celkové nabídky.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Diamantové šperky Zlaté šperky Snubní a zásnubní prsteny Náušnice Přívěsky Řetízky Náramky Náhrdelníky Dětské náušnice Zlaté hodinky

Služby

Návrhy Design Výroba Prodej Poradenství E-shop

Značky

PRETIS GEMS LUXUR GIVE COUPLE

Kontakty

Telefony

+420 491 422 911 Zlatnictví Náchod

Emaily

luxur.nachod@centrum.cz Zlatnictví Náchod

Odkazy

www.luxur.cz Zlatnictví Náchod

Hodnocení

Přístup personálu
100
Otevírací doba
100
Cena
100
Rozsah nabídky
100
  • 100 od , 21.07.2020 10:42
    Nejlepší zlatnictví, klenotnictví a šperky v Náchodě. Dokonalá kvalita a připraví šperk dle přání. Doporučuji. David Ejem

Kontakty

Zlatnictví Náchod

Po 09 - 17
Út 09 - 17
St 09 - 17 Dnes
Čt 09 - 17
09 - 17
So 09 - 11
Ne zavřeno

Klíčová slova

výroba šperků zlatnictví klenotnictví šperky klenotnická společnost kameny s dokonalým brusem brilianty pravé kameny syntetické kameny prsteny náušnice přívěsky řetízky náramky náhrdelníky dětské náušnice dětské náramky zlaté šperky diamantové šperky klenotnictví Náchod šperky Náchod zlatnictví Náchod

Kategorie

Klenoty, šperky Zlatník, zlatnictví a klenotnictví Klenotník, šperkař

Platební metody

  • hotově
  • faktura
  • MASTERCARD
  • VISA

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu