Kolja Catering

Catering od profesionálů. Děláme to jinak...

0 (0 hodnocení)

+420 733 104 752

Popis činnosti

Pořádáte oslavu a potřebujete zajistit občerstvení, dekorace či výběr atraktivního místa? Neváhejte a obraťte se na naši společnost, která je neodmyslitelně spjatá s Restaurací U Kolji.

Naše společnost se specializuje na cateringové služby po celé České republice. Disponujeme cateringovým vybavením, které je k úspěšné realizaci každé akce potřeba. Samozřejmostí dobře odvedené práce je i nás zkušený personál, který se bude snažit co nejvíce vyhovět vaším požadavkům.

Naše zkušenosti a spokojení klienti mluví za nás - přátelský přístup, inovativní postupy a pečlivé zacházení s vašimi požadavky - to vám můžeme slíbit. Naší největší prioritou je udělat vás šťastnými a spokojenými - nechte přípravy na nás a vy si vychutnávejte příjemné momenty spjaté s Vaším eventem.

Ze všech lásek je prý nejupřímnější láska k jídlu, tvrdí George Bernard Shaw. A my s ním, nepochybně, souhlasíme. I to je důvodem, proč jsme se rozhodli specializovat na realizaci cateringových eventů - dopřát vám upřímné potěšení na základě Vaší vize.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Konference Teambuilding Firemní oslavy Vánoční večírky Coffee break Raut Banket Koktejl Narozeninové oslavy Oslavy výročí Dětské oslavy Garden party Rozloučení se svobodou Žádost o ruku Sportovní soustředění Sportovní konference

Služby

Firemní catering Rodinný catering Svatby Sportovní caterign BIO catering

Kontakty

Telefony

+420 733 104 752 hlavní telefon

Emaily

info@koljacatering.cz

Odkazy

www.koljacatering.cz
instagram/koljacatering

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu