BBQ Smokehouse

Kvalitní suroviny, vyzrálá masa tuzemských i zahraničních dodavatelů a speciální úprava mas v amerických smokerech s dámskou obsluhou ve stylovém oblečení.

0 (0 hodnocení)

+420 778 545 945

Main

Popis činnosti

Chcete si dopřát excelentní americký burger z kvalitního vyzrálého hovězího masa? Chcete zažít pravou americkou snídani? Pak jste u nás na správném místě!

Základem jídelního lístku jsou kvalitní suroviny, vyzrálá masa tuzemských i zahraničních dodavatelů a hlavně speciální úprava mas ve "smokers", které jsou před expedicí dále upravené na grilu (hovězí a vepřová žebra, amerikan brisket, kuřecí BBQ křídla). Tato metoda úpravy pokrmů je v ČR ojedinělá, protože samotné "smokers" jsou dovezené z USA.

Důležitou částí jídelního lístku jsou burgery, které připravujeme dle originální receptury z vyzrálého hovězího masa. Příprava masa, koření, velká gramáž a propečenost dle přání hosta jsou zárukou ojedinělé chuti.

Za zmínku stojí nabídka snídaňového menu, která nabízí výběr od základní snídaně až po originál americkou (vajíčka v různých úpravách a množství doplněné o další suroviny, lívance s javorovým sirupem, cereální snídaně). V ceně snídaní je nekonečná káva, která je obsluhou dolévána dle amerického stylu.

Klademe velký důraz na přípravu jídelního lístku a výběr těch nejkvalitnějších surovin, tak aby design nepřevyšoval samotný gastronomický zážitek a byl cenově dostupný širokému spektru zákazníků.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Burgery Americké party talíře Steaky BBQ special Chicken Wings/Strips Lívance Saláty Dezerty

Služby

Speciální úprava mas ve "smokers" Pravé americké snídaně Čerstvé a kvalitní suroviny Polední menu Dětské menu s hračkou

Kontakty

Telefony

+420 778 545 945 Main

Emaily

info@bbq-smokehouse.cz

Odkazy

www.bbq-smokehouse.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu