U Kolji Dance Club

Nejlepší místo pro Váš noční život.

0 (0 hodnocení)

+420 777 802 841

Main

Popis činnosti

Hledáte místo, kde se můžete pobavit a zažít neopakovatelnou atmosféru nočního klubu? Neváhejte a navštivte náš noční klub v Litomyšli!

Dance Club U Kolji je místem, kde každý vyznavač nočního života najde kus toho svého.
Pravidelně pořádáme celovečerní akce s multižánrovou tematikou. Na své si u nás přijdou milovníci elektronické hudby, současných tanečních hitů i nesmrtelných pecek 80. a 90.let. Pořádáme Stand Up Commedy Na Stojáka a mnoho dalších speciálních akcí.

Klub disponuje špičkový audiovizuálním zázemím a je situován do ultramoderního designu. Své brány otvíráme ve středu, v pátek a v sobotu a svým hostům nabízíme maximální párty vyžití.

Klub se nachází na ulici Mařákova, přímo vedle restaurace U Kolji. V designovém prostoru s kapacitou 110 míst k sezení je vytvořena atmosféra špičkového klubu dostupná širokému spektru návštěvníků.

Pevně věříme, že si zde každý najde svůj programový směr od večerů u poklidné klubové hudby přes taneční večery, House Party, Oldies Party a zábavné vystoupení bavičů.

Těšíme se na Vás!

Služby

Celovečerní akce s multižánrovou tematikou Audiovizuální zázemí Stand Up Commedy Na Stojáka Elektronická hudba Taneční hity Hity 80. a 90. let

Kontakty

Telefony

+420 777 802 841 Main

Emaily

club@clubukolji.cz

Odkazy

www.clubukolji.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu