Popis činnosti

Stavíte novou střechu nebo plánujete rekonstrukci střechy Vaší? Společnost Mercius s.r.o. nabízí kvalitní materiály pro střechy a izolace.

Základ nabídky tvoří kompletní sortiment klempířských výrobků, svitkové plechy a doplňky ke všem střešním krytinám. Současně se zaměřujeme na materiály pro ploché střechy a izolace, zajišťujeme provedení tahových zkoušek a kotvících plánů.

Skladem vedeme i speciální kotevní techniku pro ploché střechy, velkoformátové tepelněizolační desky, detailové pásy a ostatní příslušenství. V nabídce jsou rovněž pracovní pomůcky a vybavení, protipovodňové stěny, speciální bentonitové izolace.

Produkty

Ploché střechy Šikmé střechy Klempířské výrobky Plechy Tegola Speciální izolace Protihlukové izolace Střešní okna Vrtací a kotevní technika Komínové hlavice a ventilační turbíny Střešní integrované fotovoltaické systémy Izolace balkonů Protipovodňové stěny

Služby

Prodej materiálů pro střechy a izolace Výroba plechových profilů Montáže Klempířské práce Pokrývačské práce Izolatérské práce Stavební práce

Kontakty

Telefony

+420 606 601 964 Main
+420 702 012 209 Alt
+420 602 749 950 Mobile

Emaily

mercius@mercius.cz
svitavy@mercius.cz
letovice@mercius.cz

Odkazy

http://strechy-mercius.cz/ website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu