Penzion a restaurace Sokolí hnízdo

Orlické hory jsou opomenutým koutem České republiky, přijeďte se k nám podívat, je u nás krásně a my pevně věříme, že pro Vás bude dovolená v Orlických horách nezapomenutelným zážitkem.

0 (0 hodnocení)

+420 775 869 557

Miroslava Sokolová

Akční nabídka

Popis činnosti

Hledáte vhodné místo pro aktivní dovolenou či příjemnou rekreaci? Máte slabost pro hory a lyžování, krásnou přírodu, procházky, agroturistiku či cykloturistiku? Pokud ano, Rampuše v Orlických horách je pro Vás jako stvořená.

Náš penzion nabízí útulné a prostorné čtyřlůžkové pokoje, které jsou stylové zařízeny. K našemu penzionu náleží také restaurace, kde si můžete pochutnat na tradičních českých jídlech připravovaných z lokálních potravin. Ubytování v našem penzionu je se snídaní ZDARMA, kdy k jídlu můžete ochutnat potraviny vyráběné na naší Farmě SOKOL.

Součástí našeho penzionu je také Farma SOKOL, která se zabývá výrobou mléčných a masných potravin nejvyšší kvality a produkcí kvalitního masa pocházejícího z domácího chovu.

Přijeďte si užít dovolenou do stylově zařízeného penzionu. Vyzkoušejte výhodné ubytování v penzionu Sokolí hnízdo v oblíbené vesničce Rampuše.

Těšíme se na Vás.

Produkty

4lůžkové pokoje Snídaně v ceně ubytování Regionální potraviny z farmy

Služby

Ubytování Restaurace Farma Sokol Venkovní terasa Přírodní dřevěné hřiště Sportovní nářadí Farmářův dvoreček

Kontakty

Telefony

+420 775 869 557 Miroslava Sokolová
+420 602 720 655 Alena Sokolová

Emaily

info@sokolihnizdo.cz

Odkazy

www.sokolihnizdo.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu