MIRA studio - masáže a kosmetická péče

Dopřejte si tolik zasloužený odpočinek a nechte se hýčkat! Luxusní masáže, kosmetické ošetření pleti, profesionální přístup, čisté prostředí a skvělé ceny!

100 (1 hodnocení)

+420 736 150 609

Popis činnosti

Mira studio je malé masážní a kosmetické studio s majitelkou Simonou jakožto masérkou i kosmetičkou, proto je profesionální a osobitý přístup zaručen, spolu s příjemnými cenami.

Masáž patří mezi nejstarší terapeutické techniky na světě a provází nás už tisíce let, proto o jejích báječných vlivech nelze pochybovat.

Mimo klasické rekondiční, sportovní masáže a baňkování, ovládám také masáž Skandinávskou, která ještě více prohlubuje uvolnění svalstva a přispívá k lepší celkové relaxaci.

Dále dle individuální potřeby využívám techniku tzv. fundovaných dotyků neboli "trigger points", kdy zatlačením na spoušťové body, které jsou lokalizovány na napjatých pruzích kosterního svalstva a přidružených fasciích mohu pomoci k odbourání bolesti.

Trpíte častými bolestmi hlavy, migrénami? Vyzkoušejte speciální protimigrénovou masáž! Účinky budete příjemně překvapeni.

Jestliže máte pochybnosti, zda je pro Vás masáž vhodná, neváhejte mě kontaktovat. Poradím Vám ve Vašem nejlepším zájmu - kvalitní péče o zákazníky je moje priorita.

Těším se na Vaši návštěvu!

Produkty

Rekondiční masáže Sportovní masáže Skandinávská masáž Trigger points Baňkování Protimigrénová masáž Kosmetické ošetření Úprava a barvení obočí Barvení řas

Služby

Masážní a relaxační služby Dárkové poukazy Džbán s čerstvou vodou zdarma Kosmetické služby

Certifikáty

Skandinávská masáž Fundované doteky Baňkování Protimigrénová masáž

Jazyky

Mluvím česky. I also speak english.

Kontakty

Telefony

+420 736 150 609 hlavní telefon

Emaily

info@mira-studio.cz simca.bohacova@gmail.com

Odkazy

www.mira-studio.cz
instagram/mirastudio_brno

Facebook

Hodnocení

Prostředí, čistota
100
Vstřícnost k zákazníkům
100
Cena
100
Kvalita provedené práce
100
  • 100 od , 23.07.2019 10:55
    Příjemná a usměvavá slečna masérka. Luxusní masáž. Fakt pecka :)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu