Ověřená firma

Nej-dekorace.cz

Svatební dekorace a doplňky, polštářky na prstýnky, ozdoby do vlasů.

0 (0 hodnocení)

+420 728 354 008

Profilová fotogalerie

Nej-dekorace.cz - fotografie 1/8

fotografie 1/8

Dřevěný motýlek

fotografie 2/8 - Dřevěný motýlek - Dřevěný motýlek se stal v poslední době oblíbeným doplňkem mužů. Vyjádřete svůj styl a vystupte z davu s dřevěným motýlkem a buďte jedineční. Tento módní doplněk podtrhne Vaši jedinečnost na svatbách, plesech i oslavách. Bude s Vámi vždy, když zatoužíte podtrhnout svůj styl, mužnost a jedinečnost.

Svíčka

fotografie 3/8 - Svíčka - Andělé jsou mýtické nadpřirozené a duchovní bytosti. Lidé se k andělům od pradávna obraceli s prosbou o pomoc. Nebyla domácnost, kde by anděl chyběl. I v dnešní době jsou andělé všude kolem nás. Někomu se prostě líbí, pro někoho je to sběratelská vášeň a někdo se k nim obrací o pomoc.

Ozdoba do vlasů

fotografie 4/8 - Ozdoba do vlasů - Účesy jsou u každé ženy korunkou celého zevnějšku, ať se chystáte na svatbu, ples či jinou důležitou společenskou akci. Ozdoba do vlasů, z korálků a perliček uchycených na zlatém drátku, dodá Vašemu účesu jedinečnost a šarm. Rozzařte svůj účes tímto jedinečným doplňkem.

Ozdoba do vlasů

fotografie 5/8 - Ozdoba do vlasů - Účesy jsou u každé ženy korunkou celého zevnějšku, ať se chystáte na svatbu, ples či jinou důležitou společenskou akci. Ozdoba do vlasů, ve tvaru květinky v bílé barvě s oranžovými pestíky na vlásence, dodá Vašemu účesu jedinečnost a šarm. Rozzařte svůj účes tímto jedinečným doplňkem.

Ručně vyráběná růže z lurexové stuhy stříbrné barvy Ø 12-15 mm

fotografie 6/8 - Ručně vyráběná růže z lurexové stuhy stříbrné barvy Ø 12-15 mm - Tyto lurexové růžičky, jsou precizně vyráběné v naší dílně a pyšní se vysokou kvalitou. Jejich využití je velice široké. Je možné je použít k dozdobení večerních šatů, nebo plesové róby. Velice dobře se také dají použít k dozdobení halenky, sukně, nebo kalhot.

Košíček pro družičky

fotografie 7/8 - Košíček pro družičky - Košíček pro družičky, je už dlouhou dobu nedílnou součástí svatebního obřadu, stejně jako nevěstiny družičky. Po obřadu odchází družičky před novomanželi a hází na zem ze zdobných košíčků kvítky a okvětní lístky, jako symboly plodnosti.

Svatební svíčka

fotografie 8/8 - Svatební svíčka - Po svatebním obřadu následuje slavnostní stolování, kde by neměly chybět zapálené svíčky, které umocňují atmosféru a neopakovatelnost né jen dané chvíle, ale celého úžasného dne. Masivní, krásně zdobená svíčka ve zlatém provedení s růžemi, podtrhne romantickou atmosféru dané chvíle.

Kontakty a adresa

Nej-dekorace.cz

Výdej zboží

Po 08 - 16:30
Út 08 - 16:30
St 08 - 16:30
Čt 08 - 16:30 Dnes
08 - 16:30
So 08 - 12
Ne zavřeno

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu