Ověřená firma

Penzion u Molů

Penzion u Molů‚ ubytování se snídaní nebo polopenzí na Šumavě.

0 (0 hodnocení)

+420 776 312 082

Popis činnosti

Penzion je situovaný pod Boubínským pralesem v části Horní Vltavice - Nová Horní Vltavice v nadmořské výšce 820 m n.m. Poloha penzionu vybízí k výletům do všech koutů Šumavy.

Naše útulná restaurace slouží pro ubytované hosty penzionu, ke které náleží venkovní terasa. Pro zábavu, posezení a konzumaci vlastních nápojů slouží prostorná zahrada s ohništěm a hřištěm pro míčové hry. V letních měsících možnost zdarma využití bazénu u našich sousedů (cca 150 metrů). V blízké vzdálenosti od penzionu najdete stanici autobusu a cyklobusu, vlaková zastávka se nachází v pěším dosahu. V zimních měsících naleznete u penzionu upravovanou běžeckou stopu.

Ski areály v blízkém dosahu. Ski areál v Horní Vltavice do pěti minut jízdy autem, ski areál Kubova Huť do sedmi minut jízdy autem. Doporučujeme také nádherný ski areál v německém Mitterdorfu cca dvacet minut jízdy autem. V tomto areálu naleznete sportovní vyžití a zábavu za české ceny.

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. Ubytování je buď se snídaní nebo s polopenzí. Všechny pokoje jsou dostatečně prostorné s vlastním sociálním zařízením. Penzion je pokryt Wi-Fi signálem, přesto lze zapůjčit TV za příplatek. Pokoje mají výhled do zahrady nebo na okolní zalesněné kopce.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje Čtyřlůžkové pokoje

Služby

Ubytování Restaruace

Speciality

ČESKÁ KLASIKA + MEXICKÁ KUCHYNĚ

Jazyky

Norština Polština Švédština Slovenština

Kontakty

Telefony

+420 776 312 082 hlavní telefon

Emaily

jirkamol@seznam.cz

Odkazy

www.penzionumolu.cz

Facebook

Kontakty

Letní sezóna 14.6. - 30.9.2019

Po zavřeno Dnes
Út zavřeno
St zavřeno
Čt zavřeno
zavřeno
So zavřeno
Ne zavřeno

V době od 16:00 rezervace na tel. 776312082

Klíčová slova

penzion penzion Šumava ubytování ubytování Šumava ubytování se snídaní Šumava rodinný penzion rodinný penzion Šumava restaurace Šumava skiareály cykloturistika sjezd Vltavy ubytování se snídaní ubytování polopenze ubytování polopenze Šumava výlety výlety Šumava Rekreace rekreace Šumava

Kategorie

Penziony Ubytování v soukromí Rekreace, rekreační zařízení

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu