STREET s.r.o.

Prodloužíme životnost Vaší komunikace!

0 (0 hodnocení)

+420 734 557 947

Popis činnosti

Naše společnost se specializuje na opravy a výstavby komunikací, dopravní značení, opravy výtluků, opravy spár, frézování a pokládku živičných produktů a opravu a výstavbu odvodňovacích žlabů.

Provádíme opravy různými technologiemi tak aby bylo dosaženo opravy výtluků za nejpříznivější cenu. Materiály vybíráme podle individuálních potřeb zákazníka. Používáme mimo jiné směsi - tekutý asfalt, biophalt a jiné. Dopravní značení provádíme včetně dodávky a montáže dle požadavku nebo zadané dokumentace od zákazníka.

Provádíme opravy a výstavby odvodňovacích žlabů na čerpacích stanicích, u obchodních center a výrobních hal. Dodáváme nový druh vysoce kompositních odvodňovacích žlabů, které jsou bezúdržbové a nedochází k jejich mechanickému poškození vlivem dopravy.

Používáme nejnovější technologie díky nim je oprava rychlejší, ekonomičtější a prodlouží životnost komunikace o několik let. Náš tým ochotných specialistů je připraven splnit vaše náročná zadání.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Vodorovné dopravní značení Svislé dopravní značení Odvodňovací žlaby

Služby

Opravy a výstavby komunikací Opravy výtluků Opravy spár Frézování a pokládku živičných povrchů Opravy a výstavba odvodňovacích žlabů

Kontakty

Telefony

+420 734 557 947 hlavní telefon
+420 736 600 188 Mobil

Emaily

info@streetsro.cz
street@streetsro.cz

Odkazy

www.streetsro.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu