Ověřená firma

Hotel Brada

Jsme hotýlek v Českém Ráji, kde se Vám bude příjemně bydlet, dobře se tu najíte, zaplavete si v bazénu, prohřejete tělo v sauně, zrelaxujete ve vířivce, necháte se rozmazlovat masáží a večer doženete pitný režim v našem baru.

0 (0 hodnocení)

+420 602 441 440

Informace & rezervace

Popis činnosti

Spojili jsme rodinný servis tříhvězdičkového hotelu s wellness službami, tradiční českou gastronomií, konferenčními službami, a k tomu jsme přidali nádherné prostředí Českého ráje, Prachovských skal, hradů Trosky, Kost a Valdštejn, těch nejkrásnějších míst České republiky.

Hotel disponuje celkem 24 pokoji s kapacitou až pro 54 osob. Všechny pokoje jsou nekuřácké. V rámci hotelových služeb nabízíme snídaně a večeře formou bufetu. Wi-Fi zdarma v celém objektu hotelu. V hotelu se také nachází venkovní dětské hřiště, venkovní bazén či stolní fotbálek.

Wellness centrum zahrnuje vířivku (pro až 4 osoby), saunu (pro až 6 osob), masérna. Zajišťujeme také catering a party servis. Bezplatné parkoviště pro hotelové hosty.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje Čtyřlůžkový pokoj Venkovní dětské hřiště Venkovní bazén Stolní fotbálek

Služby

Ubytování Snídaně a večeře formou bufetu Wellness centrum Wi-Fi zdarma Služby recepce Květinové služby Catering a party servis Úschovna zavazadel Úschovna kol a lyží Půjčovna kol Taxi a transfery Bezplatné parkoviště

Kontakty

Telefony

+420 602 441 440 Informace & rezervace
+420 777 226 355 další telefon

Emaily

info@hotelbrada.cz

Odkazy

www.hotelbrada.cz
instagram/hotelbrada

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu