Hotel Brada

Jsme hotýlek v Českém Ráji, kde se Vám bude příjemně bydlet, dobře se tu najíte, zaplavete si v bazénu, prohřejete tělo v sauně, zrelaxujete ve vířivce, necháte se rozmazlovat masáží a večer doženete pitný režim v našem baru.

0 (0 hodnocení)

+420 602 441 440

Informace & rezervace

Popis činnosti

Spojili jsme rodinný servis tříhvězdičkového hotelu s wellness službami, tradiční českou gastronomií, konferenčními službami, a k tomu jsme přidali nádherné prostředí Českého ráje, Prachovských skal, hradů Trosky, Kost a Valdštejn, těch nejkrásnějších míst České republiky.

Hotel disponuje celkem 24 pokoji s kapacitou až pro 54 osob. Všechny pokoje jsou nekuřácké. V rámci hotelových služeb nabízíme snídaně a večeře formou bufetu. Wi-Fi zdarma v celém objektu hotelu. V hotelu se také nachází venkovní dětské hřiště, venkovní bazén či stolní fotbálek.

Wellness centrum zahrnuje vířivku (pro až 4 osoby), saunu (pro až 6 osob), masérna. Zajišťujeme také catering a party servis. Bezplatné parkoviště pro hotelové hosty.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Dvoulůžkové pokoje Třílůžkové pokoje Čtyřlůžkový pokoj Venkovní dětské hřiště Venkovní bazén Stolní fotbálek

Služby

Ubytování Snídaně a večeře formou bufetu Wellness centrum Wi-Fi zdarma Služby recepce Květinové služby Catering a party servis Úschovna zavazadel Úschovna kol a lyží Půjčovna kol Taxi a transfery Bezplatné parkoviště

Kontakty

Telefony

+420 602 441 440 Informace & rezervace
+420 777 226 355 další telefon

Emaily

info@hotelbrada.cz

Odkazy

www.hotelbrada.cz
instagram/hotelbrada

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 07 - 22 Dnes
Út 07 - 22
St 07 - 22
Čt 07 - 22
07 - 22
So 07 - 22
Ne 07 - 22

Klíčová slova

hotel hotel Brada ubytování wellness ubytování Český ráj hotel Český ráj dovolená Český ráj volné pokoje Český ráj wellness Český ráj konference Český ráj svatby Český ráj Český ráj Prachovské skály Trosky Valdštejn Jičín

Kategorie

Hotely Ubytování v soukromí Dovolená

Platební metody

  • faktura
  • hotově
  • MASTERCARD
  • VISA

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu