Kamenictví Oškrdal s.r.o.

Vyrábíme z kvalitního, přírodního materiálu!

0 (0 hodnocení)

+420 602 584 988

Kancelář

Popis činnosti

Naše firma vznikla již v roce 1989. V roce 1991, po pronájmu bývalého kamenictví v Rosicích u Brna a posléze po postavení vlastní provozovny v Tetčicích v roce 1999, jsme se začali zabývat výrobou pomníků, kuchyňských a koupelnových desek, okenních parapetů, obkladů schodů, fasád, podezdívek, stěn, podlah i krbů a prodejem celých desek.

Dále nabízíme přisekávání i opravy nápisů na hřbitovech, prodej hrobových doplňků – vázy, svítilny, mísy, přebroušení a čištění pomníků, rekonstrukce památníků – křížky, sochy apod.

Zaměstnanci naší firmy pracují na moderních strojích na zpracování kamenných desek.
Materiál, který používáme , je zcela přírodní a pochází z Indie, Francie, Itálie, Číny, Pákistánu apod. Tento materiál můžete fyzicky vidět v našem skladu v areálu firmy.

V naší provozovně Vás rádi uvítáme a poradíme, jaký druh kamene a jaká povrchová úprava, případně doplněk by se hodil na váš výrobek, o který by jste měli zájem.

Rádi Vám vyrobíme vizualizaci a provedeme předběžnou kalkulaci výrobku. Parkování je zajištěno přímo v areálu naší firmy.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Kamenické výrobky Pomníky Nápisy Obklady podezdívek Okenní parapety Kuchyňské a koupelnové desky Stolky Schody a obklady schodů a krbů Doplňky - vázy, lampy, schránky na urny, křížky a ostatní motivy z bronzu Brusivo a potřeby pro kameníky Obklady a dlažby

Služby

Výroba Montáž Opravy Čištění pomníků Dělení a řezání

Speciality

Řezání vodním paprskem

Kontakty

Telefony

+420 602 584 988 Kancelář
+420 602 521 588 Zdeněk Oškrdal - majitel
+420 721 284 757 Jakub Oškrdal - řezání vodním paprskem

Emaily

oskrdalzdenek@seznam.cz
oskrdal@seznam.cz Jakub Oškrdal - řezání vodním paprskem

Odkazy

www.kamenictvi-oskrdal.cz

Kontakty

Pracovní doba:

Po 7 - 16
Út 7 - 16
St 7 - 16
Čt 7 - 16
7 - 16
So zavřeno
Ne zavřeno Dnes

Po telefonické domluvě vás rádi obsloužíme i mimo pracovní dobu a v sobotu.

Klíčová slova

kamenictví pomníky řezání vodním paprskem vodní paprsek podezdívky schody parapety kuchyně kamenické výrobky obklady nápisy na pomníky obklady krbů kuchyňské desky koupelnové desky mramor žula deskovina z mramoru deskovina ze žuly barové desky stolové desky stolkové desky hrobové doplňky vázy svítilny křížky urny mísy na květiny okenní parapety opravy památníků opravy náhrobků opravy památníků jednohroby dvojhroby urnové hroby pomníčky pro psy pomníčky pro kočky pomníčky pro domácí mazlíčky pečící kamenné desky kamenictví Brno pomníky Brno řezání vodním paprskem Brno vodní paprsek Brno podezdívky Brno schody Brno parapety Brno kuchyně Brno kamenické výrobky Brno obklady Brno nápisy na pomníky Brno obklady krbů Brno kuchyňské desky Brno koupelnové desky Brno mramor Brno žula Brno deskovina z mramoru Brno deskovina ze žuly Brno barové desky Brno stolové desky Brno stolkové desky Brno hrobové doplňky Brno vázy Brno svítilny Brno křížky Brno urny Brno mísy na květiny Brno okenní parapety Brno opravy památníků Brno opravy náhrobků Brno opravy památníků Brno jednohroby Brno dvojhroby Brno urnové hroby Brno pomníčky pro psy Brno pomníčky pro kočky Brno pomníčky pro domácí mazlíčky Brno pečící kamenné desky Brno

Kategorie

Kameník Řezání vysokotlakým vodním paprskem Obklady Koupelny - vybavení

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu