Ověřená firma

Holiday Park Liščí Farma

Liščí Farma je jedinečný rekreační areál s velkou nabídkou služeb, sportu a zábavy nejen pro rodiny s dětmi. Po celou dobu pobytu o Vás bude postaráno s největší péčí.

0 (0 hodnocení)

+420 499 421 473

Popis činnosti

Hledáte ubytování v Krkonoších pro jakoukoliv příležitost? Z naší široké nabídky si určitě vyberete. Jen u nás si můžete dopřát rodinnou nebo sportovní dovolenou v hotelu, kempu nebo retrochatkách.

Holiday Park Liščí Farma nabízí ubytování tradičním i dobrodružně založeným rodinám s dětmi. V areálu jsme pro Vás připravili vybavený kemp s celoročním provozem a možností dlouhodobého stání, profesionální zázemí pro karavany, ubytování v chatkách nejen pro mladé lidi, plně vybavené stany, originální teepee pro dobrodruhy, ale i příjemný hotel a ubytování v moderních dřevostavbách.

Přímo v areálu máte k dispozici několik barů a restaurací, včetně vybavené kuchyně pro vlastní kulinářské zážitky. Samozřejmostí je dětský park s koutkem pro nejmenší, tenisové kurty, trampolíny, bazén a spousty dalších aktivit pro příjemný pobyt v Krkonoších. Ať už hledáte rodinnou dovolenou, odpočinek s přáteli nebo aktivní dobrodružství, vše naleznete v Holiday Parku u Vrchlabí.

Liščí Farma je jedinečný rekreační areál s velkou nabídkou služeb, sportu a zábavy nejen pro rodiny s dětmi. Po celou dobu pobytu o Vás bude postaráno s největší péčí. Kemp získal ocenění mimo jiné i za druhé místo v kategorii "Nejlepší kemp roku 2013".

Těšíme se na Vás!

Služby

Ubytování v hotelu Ubytování v kempu Autokemp Ubytování v teepee Vybavené stany Ubytování v chatkách Restaurace Dětské programy Outdoorové programy Svatby Rodinné oslavy Firemní akce

Kontakty

Telefony

+420 499 421 473 hlavní telefon
+420 733 636 797 Rezervace a informace 8:00-19:00

Emaily

info@liscifarma.cz
recepce@holiday-park-vrchlabi.cz

Odkazy

www.liscifarma.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 18
Út 9 - 18
St 9 - 18
Čt 9 - 18
9 - 20
So 09 - 20
Ne 09 - 18 Dnes

Provozní doba recepce.

Klíčová slova

kemp Krkonoše autokemp Vrchlabí dětské programy ubytování a dovolená rekreační areál dovolená s dětmi rodinná dovolená rodinná dovolená s dětmi stravování Dolní Branná wellness Dolní Branná masáže Dolní Branná Liščí farma hotel Dolní Branná ubytování v chatkách kemp quickcamp karavanový kemp ubytování ve stanech

Kategorie

Kempy Ubytování v soukromí Stravování Relaxační a wellness centra Farmy Hotely

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu