Ověřená firma

Czech Energy Team s.r.o.

Čistá energie ze slunce pro každého.

0 (0 hodnocení)

+420 736 459 017

Popis činnosti

Czech Energy Team se snaží pomoct Vám a tím i naší zemi. Stavíme fotovoltaické elektrárny na střechy rodinných domů a firem. Věříme, že tím můžeme změnit budoucnost nás všech k lepšímu.

Čistá solární energie nám poskytuje neomezený, spolehlivý zdroj energie. Jeho uložením do baterií se můžete stát energeticky nezávislými. Elektřinu, kterou si na střeše vyrobíte a v domě spotřebujete, nemusíte nakupovat draze ze sítě.

U vás doma se podíváme, zda je váš dům vhodný a připravíme individuální nabídku na míru vašich představ a možností vaší střechy. Jsme připraveni navrhnout pro Vás ostrovní systém - a Vy se nemusíte připojovat k distribuční síti a můžete být energeticky zcela nezávislí.

Po zprovoznění elektrárny podepíšeme servisní smlouvu, na základě které k vám minimálně jednou ročně přijedeme a vše zkontrolujeme a jednou za 4 roky provedeme zákonnou revizi. Jsme vám k dispozici 24/7/365 na naší zákaznické podpoře.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Fotovoltaika Hanergy Carporty Balkony Terasy

Služby

Návrh řešení Projektová dokumentace Instalace Nová Zelená Úsporám Revize systému Garance servisu Financování Zaškolení Monitoring Podpora

Kontakty

Telefony

+420 736 459 017 hlavní telefon
+420 777 606 373 Infolinka pro stávající klienty

Emaily

podpora@czechenergyteam.cz

Odkazy

www.czechenergyteam.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu