LIFESTYLE - kanadské dřevostavby Ostrava, s.r.o.

Stavíme nízkoenergetické a originální dřevostavby.

0 (0 hodnocení)

+420 603 444 506

Milada Pryčková - Jednatelka

Popis činnosti

Zabýváme se originálními stavbami kanadských rodinných domů – opláštěných sendvičových dřevostaveb v systému 2x4 již od svého vzniku, tj. od roku 1995.

Nabízíme přátelský přístup ke Všem našim zákazníkům nejen v průběhu stavby, ale i po dokončení, profesionální provedení stavby originál kanadským způsobem, předem daná a po celou dobu závazná cena za dodávku a montáž stavby, která je vždy řádně podložena smlouvou o dílo.

Především si, ale zakládáme na spokojenosti všech našich zákazníků, fázi dokončenosti a vybavenosti dřevostaveb na klíč, čímž se výrazně lišíme od standardu staveb rodinných domů na klíč ostatních společností. Dále společnost zakládá na dlouholetých osobních zkušenostech s touto technologii v Kanadě, USA a České Republice.

Našim zákazníkům poskytujeme veškerý možný servis a nabízíme pomoc s řešením jejich budoucího bydlení. Naší práce si velice vážíme, stejně tak jako všichni naši zákaznici, kterých je za naši dobu působnosti na českém trhu již mnoho.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Individuální zakázkové domy Modelové domy

Služby

Realizace RD Projektování RD Inženýrská činnost Projektování IS Realizace IS Financování Realitní činnost Developerská činnost

Kontakty

Telefony

+420 603 444 506 Milada Pryčková - Jednatelka
+420 604 278 427 Dalibor Pryček - Jednatel
+420 603 143 701 Daniel Pryček - Jednatel

Emaily

drevostavbyostrava@seznam.cz
lifestylecityhome@gmail.com
pryckova@seznam.cz

Odkazy

www.drevostavbyostrava.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu