Ověřená firma

NaRZO Kamil Kníchal

Kompletní Obchodní Servis

0 (0 hodnocení)

+420 602 715 690

Popis činnosti

Zabýváme se vybavováním obchodů. Prodáváme a dodáváme vybraná obchodní zařízení, včetně jejich montáže a záručního a pozáručního servisu. Působíme především v oblasti severní Moravy, ale obsluhujeme zákazníky po celém území ČR a SR.

V našem e-shopu najdete zajímavé akční zboží jak do prodejen, tak i domácností. Pro každého zákazníka připravíme vhodné individuální podmínky pro úspěšnou realizaci zakázky.

Nabízíme provádění servisů, údržby, prohlídek a čištění u zařízení různých výrobků, které již užíváte. Pro každého klienta připravíme vhodné individuální podmínky pro úspěšnou realizaci zakázky.

Zajistíme dopravu zboží přímo na místo montáže. Nakládky a vykládky zboží. Kontrola kvality a kompletnosti zboží při přejímce od výrobce.

Mytí a desinfekce nákupních vozíků.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat!

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Regály Policové děliče Zavěšovací háky Drátěné koše a klece Nákupní vozíky Nákupní košíky Parkování nákupních vozíků Vstupní zařízení Vedení zákazníků Pokladní stoly Cenovkové lišty Informační systémy Hliníkové plakátové rámy Plakátové stojany Hlídací a kontrolní zrcadla Elektronická ochrana zboží

Služby

Poradenství Plánování Dodávky zařízení Montáže Speciální práce Repase Záruční i pozáruční servis Smluvní servis

Kontakty

Telefony

+420 602 715 690 hlavní telefon

Emaily

info@narzo.cz
narzo.kos@gmail.com

Odkazy

www.narzo.cz
www.narzo-knichal.nabizi.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu