Apartmány Staňkov

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho apartmánu, který se nachází v přízemí rodinného domu ve Staňkově.

0 (0 hodnocení)

+420 608 972 234

Vladimíra Hofmanová

Popis činnosti

Plánujete rodinnou dovolenou? Budete ve Staňkově či okolí několik týdnů nebo měsíců pracovat, ale nechce se vám každý týden balit a vybalovat všechny vaše věci na hotelu? Chcete více prostoru než hotelové pokoje nebo chcete mít k dispozici vybavenou kuchyňku? Pak je náš apartmán pro Vás ta správná volba!

Samozřejmostí je zdarma Wi-Fi připojení k internetu a parkování přímo před vchodem. V letních měsících možnost využití krytého bazénu s protiproudem. K dispozici je i posezení přímo před apartmánem.

Pro děti jsou k dispozici míče, basketbalový koš, plážový tenis či další venkovní hry. 800 m od apartmánu se nachází restaurace Na Mlýnské, obchod COOP - TUTY a staňkovská pekárna.

Pokud chcete během dovolené navštívit západočeské lázně i Šumavu, Plzeň i Chodsko-Domažlice, Horšovský Týn,Klatovy či Švihov nebo Kdyně (aquapark) pak Staňkov má ideální polohu a náš apartmán je oproti hotelu cenově velmi příznivé řešení.

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Produkty

Apartmán Vybavená kuchyňská linka Sprchový kout Sušák na prádlo, žehlička

Služby

Ubytování Snídaně Rodinná dovolená Dlouhodobé ubytování Wi-Fi připojení Krytý bazén Dětské hřiště Venkovní hry

Kontakty

Telefony

+420 608 972 234 Vladimíra Hofmanová

Emaily

vladka.01@seznam.cz

Odkazy

www.apartmanstankov.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu