KMB barvy, s.r.o.

Váš specialista na barvy.

0 (0 hodnocení)

+420 725 324 776

Telefon prodejna

Popis činnosti

Potřebujete kvalitní malířské barvy? Jste kutil či profesionál? Neváhejte a obraťte se na nás! Provozujeme specializovaný e-shop pro nákup nátěrových hmot, tmelů, lepidel a dalšího příslušenství.

Nabízíme Vám širokou paletu nejrůznějších produktů pro profesionály i domácí kutily. Mnohaletá tradice, jistota kvality, exkluzivní cenové nabídky a odborné poradenství - to vše najdete u KMB barvy.

Nabízíme tónování celé řady produktů dle vzorkovnic NCS 2, Eurotrend, RAL, Ral Effect, Tikkurila Symphony, Opus I a II, HET Impuls, Facade Economic, Dulux CP5, Akzo Nobel ACC 5051 a jiných z celkového počtu více než padesát tisíc odstínů. Samozřejmostí je zapůjčení všech uvedených vzorníků na prodejně.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Malířské barvy Fasádní barvy a omítky Laky, lazury a oleje na dřevo Rozpouštědlové barvy na dřevo a kov Vodou ředitelné barvy na dřevo a kov Tmely a lepidla Ředidla a čističe Penetrace a přípravky pro úpravu podkladu Barvy na betonové podlahy Nářadí a příslušenství Spreje a nástřiky na auta

Služby

Prodej E-shop Míchání barev Malířské práce

Kontakty

Telefony

+420 725 324 776 Telefon prodejna
+420 596 110 178 Tel.

Emaily

info@kmb-barvy.cz Obecný e-mail
eshop@kmb-barvy.cz Objednávky

Odkazy

www.kmb-barvy.cz

Facebook

Kontakty

Prodejní doba:

Po 07 - 17
Út 07 - 17
St 07 - 17
Čt 07 - 17 Dnes
07 - 17
So 07 - 12
Ne zavřeno

Klíčová slova

barvy laky fasádní barvy lazury oleje na dřevo barvy na dřevo barvy na kov tmely lepidla ředidla čistice penetrace nářadí malířské práce Ostrava malíři Ostrava barvy Ostrava nástřiky na auta Ostrava prodej barev Ostrava prodej laků Ostrava KMB barvy Ostrava

Kategorie

Barvy, laky Fasády Tmel Lepidla, lepicí pásky a zařízení Nářadí a nástroje Malíř, lakýrník

Platební metody

  • faktura
  • hotově
  • MASTERCARD
  • VISA
  • DINERSCLUB

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu