Jana Havránková

Nejmódnější trendy, ale i klasické a volnočasové střihy pro každou příležitost.

0 (0 hodnocení)

+420 774 993 385

Popis činnosti

Chcete být oblečeni podle posledních módních trendů? Hledáte kvalitní volnočasovou módu v Havlíčkově Brodě? Neváhejte a obraťte se na naše obchody s oděvy! Obchod s oděvy na Havlíčkově náměstí provozujeme již od roku 2001. Zabýváme se prodejem módních značek Tom Tailor a Street One.

Tom Tailor - německá módní značka s mnohaletou tradicí nabízí široký sortiment dámských i pánských oděvů. 12 kolekcí během roku zajistí nabídku nejmódnějších trendů, ale i klasických, vyzkoušených střihů. Smysl pro detail, eleganci a dobře padnoucí střih to je Tom Tailor.

Street One- německá módní značka určená výhradně ženám. Perfektně barevně sladěné, oblíbené střihy a materiály do práce či na volný čas - to vše dle aktuální kolekce svým zákaznicím značka Street One nabízí.

Náš druhý obchod U Karla IV najdete v Horní ulici 199. Již čtvrtým rokem nabízíme značku Cecil pocházející též z Německa. Jejím základem je ležérní styl pro každodenní nošení a perfektní střihy padnoucí i plnoštíhlým ženám. Druhá značka, kterou v obchodě nabízíme je S. Oliver - jednu z největších módních společností Evropy, která je k dostání ve více než 30 zemích světa. Nabízí módní oblečení ženám i mužům všech věkových kategorií.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Dámské oděvy Pánské oděvy Volnočasová móda Klasické střihy

Služby

Prodej módních značek Nejmódnější trendy

Značky

Tom Tailor Street One Cecil s. Oliver

Kontakty

Telefony

+420 774 993 385 hlavní telefon
+420 777 336 319 Mobil

Emaily

yes.hb@tiscali.cz

Odkazy

www.janahavrankova.cz

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu