Donoci s.r.o.

Svítidla, to je náš svět, o kterém víme vše, přesvědčte se a rozsviťte to s námi!

0 (0 hodnocení)

+420 515 555 111

Main

Popis činnosti

Nabízíme nejen lampy, lustry, osvětlení a svítidla, ale široký sortiment moderních a klasických svítidel a osvětlení pro interiér i exteriér. Sortiment svítidel neustále rozšiřujeme o nejžádanější kousky, jako jsou například LED žárovky! Nakupujte osvětlení, lampy a svítidla levně u profesionálů na svet-svítidel.cz.

V naší nabídce osvětlení naleznete svítidla od předních výrobců značek, jako je EGLO, GLOBO, JUPITER, LUXERA, NARVA, PAULMANN, PHILIPS, RABALUX, GREENLUX, STEINEL, OSRAM, MASSIVE a osvětlení, svítidla PREZENT. Tyto značky jsou zárukou kvality a perfektního zpracování všech produktů.

Jsme vám blíže než si myslíte - máme více než 1 200 odběrných míst po celé ČR. Při objednávce nad 1 000,- Kč máte dopravu zdarma.

Produkty

Lustry Stropní svítidla Nástěnná svítidla Lampy a lampičky Bodová světla Podhledová světla Světla s čidlem Čidla a hlásiče Zářivková svítidla Obrazová svítidla Stmívatelná svítidla Svítidla na dálkové ovládání Stropní ventilátory Profi svítidla Svítilny a čelovky Náhradní stínidla a kabely Zahradní svítidla Zahradní lampy Solární lampy a svítidla LED venkovní svítidla Reflektory Nájezdová svítidla Pouliční lampy pro veřejné osvětlení LED osvětlení LED svítidla Žárovky a zářivky Elektromateriál

Služby

Prodej osvětlení E-shop Akční nabídky Magazín Světa svítidel

Značky

EGLO PHILIPS PREZENT RABALUX Paulmann OSRAM GLOBO TOP LIGHT

Kontakty

Telefony

+420 515 555 111 Main
+420 516 410 376 Fax

Emaily

helpdesk@svet-svitidel.cz

Odkazy

www.svet-svitidel.cz website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu