+420 775 869 557

Popis činnosti

Hledáte kvalitní výrobky od regionálního výrobce? Hledáte klobásy, které jsou opravdu z masa a bez lepku, jogurty bez konzervačních látek a zbytečných éček, chcete jíst opravdové jídlo a nejen samé náhražky? Pak jste na našich stránkách dobře!

Jsme rodinná farma, která se zabývá výrobou potravin nejvyšší kvality a produkcí kvalitního masa pocházejícího z domácího chovu.

Všechny mléčné výrobky, které pro Vás na naší farmě vyrábíme jsou z kravského, pasterovaného mléka. Až k Vašim dveřím Vám rádi přivezeme čerstvé sýry, nakládané sýry, selské mléko, jogurty, acidofilní mléka, máslo, tvaroh, tvarohové dezerty, tvarohové pomazánky.

Všechny masné výrobky, které pro Vás na naší farmě vyrábíme jsou z vepřového, hovězího a kuřecího masa. Až k Vašim dveřím Vám rádi přivezeme klobásy, paštiky, šunku, zavařená masa, vývary, či sádlo a škvarky.

Naše farmářské výrobky Vám rádi přivezeme našimi chladírenskými auty. Jelikož jsme malá farma nejsme schopni rozvážet výrobky po celé ČR - před odeslání Vaší objednávky si prověřte zda zajíždíme i k Vám, a to na e-mailu info@farmasokol.cz.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Sýry Jogurty Nakládané sýry Mléko a syrovátka Máslo a přepuštěné máslo Tvarohy a pomazánky Niva Paštiky Klobásy Nakládané párky Šunky Zavařená masa Sádla Vývary Drůbeží maso Vepřové maso Hovězí maso Jehněčí maso Aronie Oleje MixIt Těstoviny Strouhanky Koření

Služby

Výroba potraviny Produkce kvalitního masa Regionální výrobce Domácí chov Bez konzervačních látek Bez éček Dárkové poukazy

Kontakty

Telefony

+420 775 869 557 hlavní telefon

Emaily

info@farmasokol.cz
objednavky@farmasokol.cz

Odkazy

www.farmasokol.cz
www.sokolihnizdo.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu