Ověřená firma

SLEZSKÁ TVORBA, výrobní družstvo, Opava

"Bez skleněných ozdob nemají Vánoce ten správný třpyt!"

0 (0 hodnocení)

+420 553 621 468

Akční nabídka

Popis činnosti

Naše výrobní družstvo bylo založeno v roce 1951. Zabýváme se výrobou tradičních skleněných ručně foukaných a malovaných Vánočních ozdob.

Patříme mezi největší výrobce skleněných vánočních ozdob v České republice, celoročně zajišťujeme výrobu pro velkoodběratele i maloodběratele.

Vánoční ozdoby ze Slezské tvorby jsou prodávány po celém světě. Mezi největší odběratele patří USA, Velká Británie, Německo, Holandsko, Švédsko, Rakousko, Itálie a Francie, kde na vánočních ozdobách oceňují hlavně kvalitní provedení a tradiční ruční výrobu.

Flexibilita, krátké dodací lhůty, dodržování termínů a důraz na nejvyšší kvalitu a jakost u každé vánoční ozdoby jsou pro nás samozřejmostí při realizaci zakázek.

Pro Vás, které zajímá, jak se tradiční skleněné vánoční ozdoby vyrábějí, nabízíme exkurze přímo do výroby. Navštivte nás a nechte se okouzlit krásou ozdob a manuální zručností žen, které je v družstvu vyrábějí. Budete mít jedinečnou příležitost sledovat celý proces výroby: od ručního foukání přes stříbření, máčení, malování až ke konečnému balení.

Pokud se Vám budou naše výrobky líbit, máte možnost navštívit firemní prodejnu, kde si můžete ozdoby vybrat a zakoupit za zvýhodněné ceny. Doporučujeme i návštěvu kreativní dílny, která je součástí prodejny.

Neváhejte nás kontaktovat! Budeme se těšit na případnou budoucí spolupráci s Vámi!

Produkty

Koule Zvonky Srdce Rakety Olivy Špice Figurky Volně foukané tvary

Kontakty

Telefony

+420 553 621 468 hlavní telefon
+420 777 799 925 Objednávky a dotazy

Emaily

vanocniozdoby@slezska-tvorba.cz

Odkazy

https://www.slezska-tvorba.cz/

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 07 - 15 Dnes
Út 07 - 15
St 07 - 17
Čt 07 - 15
07 - 15

Klíčová slova

skleněné vánoční ozdoby ruční výroba Opava exkurze Opava kreativní dílna Opava podniková prodejna vánoční ozdoby ručně foukané ozdoby ručně malované ozdoby zvonky Opava špice Opava foukané ozdoby Opava figurky Opava Vánoce ozdoby Opava české vánoční ozdoby

Kategorie

Skleněné zboží Vánoční ozdoby

Platební metody

  • hotově
  • faktura

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu