Ověřená firma

Resort Rybníček

Najdete nás v malebném podhůří Bílých Karpat v Blatnici pod Svatým Antonínkem, místě, ve kterém se snoubí historická tradice vinařství s duchovním významem poutního místa.

0 (0 hodnocení)

+420 703 142 914

Popis činnosti

Hledáte ubytování na Jižní Moravě? Resort nabízí kvalitní ubytování, chutné jídlo a mnoho dalšího v malebném podhůří Bílých Karpat.

Ubytování nabízíme ve vkusně zařízených pokojích. K dispozici 5 pokojů s různým počtem lůžek u některých s možností přistýlky a 2 apartmány vybavené pokojem s kuchyňkou a ložnicí, velmi vhodné pro ubytování rodin s dětmi.

Stylově zařízená restaurace s vybaveným barem je připravená pro Vaši návštěvu. Jsme tady proto, abychom našim hostům umocnili jejich zážitek z Jižní Moravy vyhlášené nejenom skvělými víny, ale i svou pohostinností a chutným jídlem. Naším cílem je nabídnout našim hostům kvalitní gastronomii s prvky středomořské kuchyně, zároveň s možností výběru i tradičních místních pokrmů.

Prostory restaurace lze využít rovněž pro Vaše rodinné či firemní oslavy a akce či školení a workshopy. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvit se na podrobnostech.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Vkusně zařízené pokoje Apartmány

Služby

Restaurace Ubytování Rodinné a firemní oslavy Akce a školení Workshopy Catering

Speciality

Vhodné pro ubytování rodin s dětmi

Kontakty

Telefony

+420 703 142 914 hlavní telefon

Emaily

info@resortrybnicek.cz

Odkazy

www.resortrybnicek.cz

Facebook

Kontakty

Otevírací doba restaurace:

Po 11 - 14:30
Út 11 - 14:30 Dnes
St 11 - 14:30
Čt 11 - 14:30
11 - 22
So 11 - 22
Ne 11 - 18

Klíčová slova

ubytování restaurace kvalitní ubytování Resort Rybníček gastronomie středomořská kuchyně ubytování Hodonín restaurace Hodonín gastronomie Hodonín pokoje Hodonín apartmány Hodonín ubytování Jižní Morava restaurace Jižní Morava gastronomie Jižní Morava pokoje Jižní Morava Bílé Karpaty apartmány Jižní Morava tradice vinařství

Kategorie

Ubytování v soukromí Restaurace Gastronomické služby Party - servis, catering

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu