Resort Rybníček

Najdete nás v malebném podhůří Bílých Karpat v Blatnici pod Svatým Antonínkem, místě, ve kterém se snoubí historická tradice vinařství s duchovním významem poutního místa.

0 (0 hodnocení)

+420 703 142 914

Popis činnosti

Hledáte ubytování na Jižní Moravě? Wellness Resort nabízí kvalitní ubytování, chutné jídlo, příjemný relax a mnoho dalšího v malebném podhůří Bílých Karpat.

Ubytování nabízíme ve vkusně zařízených pokojích. K dispozici 24 ubytovacích jednotek s různým počtem lůžek u některých s možností přistýlky, velmi vhodné pro ubytování rodin s dětmi.

Nechte se hýčkat, v našem wellness centru na Vás čekají sauny, vířivka či bazén, můžete využít fitness nebo si objednat uvolňující masáž.

Stylově zařízená restaurace s vybaveným barem je připravená pro Vaši návštěvu. Jsme tady proto, abychom našim hostům umocnili jejich zážitek z Jižní Moravy vyhlášené nejenom skvělými víny, ale i svou pohostinností a chutným jídlem. Naším cílem je nabídnout našim hostům kvalitní gastronomii s prvky středomořské kuchyně, zároveň s možností výběru i tradičních místních pokrmů.

Prostory restaurace lze využít rovněž pro Vaše rodinné či firemní oslavy a akce či školení a workshopy. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvit se na podrobnostech.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Vkusně zařízené pokoje Apartmány

Služby

Restaurace Ubytování Rodinné a firemní oslavy Akce a školení Workshopy Catering Wellness Koupaliště Sauny Sportoviště Bazén

Speciality

Vhodné pro ubytování rodin s dětmi

Jazyky

česky anglicky

Kontakty

Telefony

+420 703 142 914 hlavní telefon

Emaily

info@resortrybnicek.cz

Odkazy

www.resortrybnicek.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu