Správa lázeňských parků p.o. - Kompostárna a sběrný dvůr

0 (0 hodnocení)

+420 727 961 907

Popis činnosti

Správa lázeňských parků, p.o. zajišťuje provoz kompostárny a sběrného dvoru ve Staré Roli.

V kompostárně zpracováváme pouze určitě druhy odpadu, jako jsou kaly z praní a čištění, odpad rostlinných pletiv – tráva, plevel, zvířecí trus, hnůj, odpady z lesnictví, odpadní kůra, piliny, hobliny, odřezky a biologicky rozložitelný odpad.

Uložení odpadu fyzickými osobami je zdarma. V případě zájmu ze strany právnických subjektů je nutné sjednat smlouvu s odběratelem o uložení odpadu.

Na sběrný dvůr po předložení občanského průkazu je možné odevzdat boilery, lepidla, barvy, rozpouštědla, kyseliny, hydroxidy, postřiky, olověné akumulátory, pneumatiky (max. 5 ks), olejové filtry, brzdné kapaliny, znečištěné tkaniny, motorový (převodový) olej, jedlý olej (z fritéz apod)., vyřazený (rozložený) nábytek a jeho části, koberce, lina, podlahové krytiny. Dále je možné zdarma odložit papír, plast, sklo, kovový odpad.

Vzhledem k omezené kapacitě sběrných dvorů je možno odložit maximální množství odpadu, které se vejde do jednoho přívěsného vozíku za osobní auto. Na SD není možné odvážet odpad z rekonstrukcí nemovitostí nebo vyklízení pozůstalostí apod.

Neváhejte a využijte některou z našich nabídek!

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Kaly z praní a čištění Odpad rostlinných pletiv Zvířecí trus Hnůj Odpady z lesnictví Odpadní kůra Piliny, hobliny, odřezky Biologicky rozložitelný odpad Boilery, lepidla, barvy, rozpouštědla Kyseliny, hydroxidy, postřiky, olověné akumulátory Pneumatiky, olejové filtry, brzdné kapaliny Znečištěné tkaniny, motorový olej, jedlý olej Papír, plast, sklo, kovový odpad Nábytek a jeho části, koberce, lina, podlahové krytiny Televize, monitory, PC, tiskárny, kopírky, pračky Sporáky, vyřazené chladničky, zářivky, alkalické baterie, drobné elektrozařízení

Služby

Kompostárna Zpracování odpadů Uložení odpadů Sběrný dvůr Zpětný odběr elektrozařízení

Kontakty

Telefony

+420 727 961 907 hlavní telefon

Emaily

info@slpkv.cz

Odkazy

www.slpkv.cz

Kontakty

Provozní doba kompostárny od 29.10.2018 do 31.03.2019.

Po 08 - 15:30
Út 08 - 15:30
St 08 - 15:30 Dnes
Čt 08 - 15:30
08 - 15:30
So 09 - 15
Ne zavřeno

Provozní doba sběrného dvoru od 29.10.2018 do 31.03.2019: po-pá 8:00-15:30, so 9:00-15:00.

Klíčová slova

kompostárna kompost zpracování kompostu sběrný dvůr uložení odpadu odpady olejový odpad zpracování odpadů zpracování lesnického odpadu biologicky rozložitelný odpad odběr odpadů odpady Karlovy Vary kompostárna Karlovy Vary sběrný dvůr Karlovy Vary uložení odpadu Karlovy Vary zpětný odběr elektrozařízení Karlovy Vary elektrozařízení Karlovy Vary zpracování odpadu Karlovy Vary odevzdání odpadu Karlovy Vary kompostárna Stará Role

Kategorie

Kompostování Sběr druhotných surovin Odpady Skládky odpadků a odpadů Zpracování odpadu - stroje a zařízení

Platební metody

  • faktura
  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu