Psychiatrická nemocnice Kosmonosy - ambulance

Pomoci, porozumět, postarat se.

0 (0 hodnocení)

+420 326 327 542

MUDr. Alena Žižková

Popis činnosti

Poskytujeme jak akutní psychiatrickou péči, tak i následnou, dále protialkoholní, detoxifikační, resocializační a ochrannou léčbu psychiatrickou i sexuologickou.

Máme akreditaci pro specializační vzdělávání v oborech psychiatrie, sexuologie, gerontopsychiatrie a návykové nemoci. V areálu nemocnice Kosmonosy se nachází pavilony pro hospitalizační léčbu a pavilon s odbornými ambulancemi. V pavilonu S se dále nachází laboratoř a kulturní sál.

Na pozemcích nemocnice je provozována hiporehabilitace a další terapeutické aktivity. K Psychiatrické nemocnici Kosmonosy náleží také dislokované pracoviště Sadská se dvěma odděleními.

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy získala v květnu 2010 certifikát kvality a bezpečí poskytovaných služeb a v projektu Ministerstva zdravotnictví "Kvalita očima pacientů." se umístila na velmi hezkém 3.místě mezi hodnocenými zařízeními.

Obrátit se nás můžete na našich pracovištích.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Psychoterapie Arteterapie Muzikoterapie

Služby

Psychiatrická ambulance Hospitalizační léčba Léčba duševních poruch Psychiatrická lůžková péče Somatická a ošetřovatelské péče Zdravotní starostlivost Terapeutické aktivity Rehabilitace

Kontakty

Telefony

+420 326 327 542 MUDr. Alena Žižková

Emaily

sekretariat@plkosmonosy.cz

Odkazy

www.plkosmonosy.cz

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu