Ověřená firma

Náhrady škod.cz

Vaše cestu k právu, pomáháme v těžkých chvílích.

100 (1 hodnocení)

+420 774 019 960

Popis činnosti

Byli jste zraněni? Máte trvalé následky? Utrpěli jste pracovní úraz? Stali jste se obětí trestného činu? Neváhejte a kontaktujte nás!

Poskytujeme našim klientům právní pomoc při získávání náhrady škod na zdraví, ztíženém společenském uplatnění a dalších majetkových i nemajetkových újmách.

Naše odměna je vyúčtována až z vyplacené náhrady podle předem stanovené dohody. Tím jsme motivování ke získání nejvyššího odškodnění pro Vás.

Jsme tým zkušených právníků se zaměřením na medicínské právo, dopravní právo a náhrady škod, spolupracujeme se soudními znalci a posudkovými lékaři, abychom dokázali co nejlépe uspokojit zájmy našeho klienta.

Jako jediná firma na trhu nabízíme svým klientům bezplatnou právní pomoc advokáta již v přípravném, trestním, občanském, správním nebo jiném řízení. Díky tomu jste chráněni před případnými pokusy viníků o zbavení se a přenesení viny na poškozené.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Produkty

Dopravní nehody Pracovní úrazy Dovolené Lékářské zákroky Reklamace Doprava a cestování Pojišťovna neplní Trestné činy Dluhy Nemoci z povolání Stát Ostatní instituce

Služby

Právní pomoc advokáta

Kontakty

Telefony

+420 774 019 960 hlavní telefon

Emaily

legalfin@legalfin.cz

Odkazy

www.nahradyskod.cz

Hodnocení

  • 100 od , 23.11.2018 11:50
    Děkuji za pomoc odškodněním pracovního úrazu, že sem dostal na co mám nárok. Holba Valašské Klobouky

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu