Skimu - Chaloupka

Originální Chaloupka v srdci Krkonoš pro partu přátel nebo velkou rodinu

0 (0 hodnocení)

+420 499 111 024

Main

Popis činnosti

Chystáte se na dovolenou s celou partou? Jste veliká rodina? Tak pro vás máme to nejlepší ubytování, jaké si jen můžete přát. Kousek dál od ostatních, ale přitom nedaleko od sjezdovky, voňavá dřevem a s nádherným výhledem. Taková je nově zrekonstruovaná SKiMU Chaloupka!

SKiMU Chaloupka je horská roubenka s šesti pokoji o celkové kapacitě až 28 lůžek. K dispozici je pohodlná společenská místnost s krásným výhledem do okolí i na dominantní vrchol Sněžky. V chalupě jsou dvě nové koupelny se sprchou, prostorná kuchyň s jídelnou, lyžárna, vysoušeč bot a zbrusu nová sauna.

V letních měsících můžete parkovat hned u chalupy, kde je k dispozici 5 parkovacích míst. Auta navíc musí parkovat na placeném parkovišti v Horní Malé Úpě. V zimě se parkuje pouze na hlavním placeném parkovišti v Horní Malé Úpě.

Chalupa stojí na tichém osamoceném místě, odkud se však velmi snadno dostanete nejen do centra Malé Úpy, ale i na svahy lyžařského centra.

Neváhejte a využijte naší nabídky. Těšíme se na Vás!

Produkty

Šest pokojů s kapacitou 28 lůžek Dvě koupelny se sprchou Prostorná kuchyň s jídelnou Lyžárna Vysoušeč bot Sauna

Služby

Ubytování Víkendové pobyty Ideální pro velké skupiny Pronájem platí pro celou chaloupku Blízkost lyžařských svahů Snadná dostupnost skibusem v zimě, autem v létě

Kontakty

Telefony

+420 499 111 024 Main

Emaily

info@skimu.cz

Odkazy

www.skimu.cz/ubytovani/skimu-chaloupka/ website
http://www.skimuchaloupka.cz reservation
http://www.skimuchaloupka.cz menu
www.skimu.cz/ubytovani/skimu-chaloupka order

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu