HELIA SPORT Olomouc

Síť specializovaných sportovních prodejen a servisů po celé republice. Obrovský výběr v celém nabízeném sortimentu.

0 (0 hodnocení)

+420 585 438 651

Main

Popis činnosti

Na naší prodejně naleznete širokou nabídku zboží pro sjezdové i běžecké lyžování, snowboardy včetně helem, doplňků a oblečení. V letní sezóně se specializujeme na cyklistiku a in-line bruslení, také kompletní sortiment doplňků, oblečení a přileb.

Naleznete zde i spoustu outdoorového oblečení, stany, spacáky, batohy. Nabízíme také kvalitní outdoorovou a běžeckou obuv. Na prodejně poskytujeme kompletní servis zimního vybavení, v létě servis kol všech značek a in-line bruslí. Konkrétní produkty naleznete v našem e-shopu.

Servisní centrum ROCKSHOX. Servis lyží a snowboardů je zajištěn špičkovým automatem MONTANA Modular MASS. Umožňuje servis pro rekreační a pokročilé lyžaře a snowboardisty, ale i závodní servis na úrovni světového poháru.

Naši zaměstnanci se pravidelně věnují sportu a mají k němu pozitivní vztah a procházejí pravidelnými školeními a vzdělávacími kurzy.

Snažíme se osobně věnovat každému zákazníkovi a plnit jeho přání.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Sjezdové lyže Lyžařské boty Lyžařské helmy a brýle Lyžařské oblečení Běžky Boty na běžky Oblečení na běžky Snowboardy Boty na snowboard Oblečení na snowboard Hole Vázání Chrániče Batohy Doplňky Běžecké boty Trekové boty Karimatky Spacáky Stany Jízdní kola Elektrokola Koloběžky Cyklistické oblečení Cyklistické komponenty Inline brusle Lední brusle Skate a Longboard

Služby

Prodej sportovních potřeb E-shop Servis ski a cyklo Testcentrum Půjčovna Doprava zdarma nad 2 000,-

Značky

SPECIALIZED GIANT Rock Machine 4EVER NORDICA Rollerblade ROCKSHOX MONTANA Modular MASS FISCHER REIMA INOV Alpina POC Elan Phenix SPYDER Descente LEKI Smith Salomon

Kontakty

Telefony

+420 585 438 651 Main
+420 776 707 504 Mobile

Emaily

olomouc@heliasport.cz

Odkazy

www.heliasport.cz

Facebook

Nejbližší podobné firmy

0 (0 hodnocení)

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu