Areál Kouty

Horské centrum zábavy a sportu v samém srdci Jeseníků.

0 (0 hodnocení)

+420 602 322 244

Main

Popis činnosti

Přijeďte k nám a rozhodně se nebudete nudit. Jsme zcela nový areál v samém srdci Jeseníků. Každý z Vás, ať už sportovec, turista nebo návštěvník elektrárny Dlouhé Stráně si najde program na míru a budete se divit, že u nás den nestačí.

Hlavní devizou areálu Kouty je šestisedačková lanovka, která Vás dopraví za všemi nevšedními zážitky. Od horní stanice lanovky můžete využít kyvadlové dopravy busem k horní nádrži Dlouhé Stráně. Lanovka je dlouhá 2 000 m, spodní stanice je v 588 m n. m a vede na vrchol sjezdovky Medvědído výše 1 095 m n. m.

V zázemí areálu se občerstvíte v moderním gastro Restaurantu se třemi provozy (v jedné z nich je umístěna expozice z Koutecké historie), bowling barem, letní terasou. Infocentrum se sportovní prodejnou, testcentrem kol a půjčovnou sportovního materiálu.

Penzion Kouty nabízí levné ubytování na horách, v Jeseníkách, přímo pod sjezdovkami areálu Kouty. Budova je nově zrekonstruována a vybírat můžete z několika druhů pokojů v různých cenových relacích.

Na Kouteckém náměstí zažijete koncerty, zábavu, sportovní a kulturní akce. Vychutnáte si procházku v Kouteckém lese i okolí.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby

Moderně vybavený areál s celoročním provozem 6sedačková lanovka Nejdelší modrá sjezdovka na Moravě Nejdelší sjezd na koloběžkách v ČR Snowpark, večerní lyžování, běžecké tratě Bikepark, discgolf, in-line okruh Prodejna a půjčovna sportovního vybavení Restaurace Bar Plocha pro zaparkování a pobyt karavanů Firemní zimní a letní sportovní hry Pořádání firemních akcí Wellness a lázeňské procedury

Kontakty

Telefony

+420 602 322 244 Main
+420 585 283 282 Alt

Emaily

info@k3-sport.cz

Odkazy

www.kouty.cz
www.instagram/arealkouty

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu