Zdravotnické centrum pro dítě a rodinu, s.r.o.

MAMADŮ institut - dětská psychiatrie, psychoterapie a supervize Kolín.

100 (1 hodnocení)

+420 603 288 822

MUDr. et Mgr. Viktor Hartoš

Popis činnosti

Jsme nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje služby v oblasti péče o duševní zdraví. Naší hlavní náplní je péče v oboru dětské a adolescentní psychiatrie, ale v malém úvazku můžeme nabídnout také služby v oboru psychiatrie pro dospělé.

Poskytuje péči pacientům s poruchami nálady, s úzkostnými poruchami, s poruchami příjmu potravy, problematice obsedantně kompulzivní poruchy, tikových poruch včetně Tourretova syndromu, pacientům kteří mají psychotické potíže. Zabývá se problematikou ADHD, specifických poruch učení, potíži spojenými s autismem a poruchami autistického spektra, komplexním přístupem k problematice mentální retardace.

Kromě toho vám můžeme nabídnout také služby v oblasti psychoterapie a jsme schopni poskytnout i služby v oboru psychoterapie seniorů. Můžeme nabídnout služby individuální a skupinové psychoterapie, stejně tak supervize týmové a případové.

Ambulnance Dětské a adolescentní psychiatrie je umístěna v prvním poschodí polikliniky, ve které pracuje MUDr. et Mgr. Viktor Hartoš. Při dostatečném zájmu můžeme v této pracovně poskytnout také psychoterapeutické a suprvizní služby Mgr. Tereza Hartošová.

Abychom omezili váš čas strávený v čekárně, přijímáme pacienty pouze po předchozím objednání a zveme je na určitou přesnou dobu.

Produkty

Poruchy nálad Úzkostné poruchy Poruchy příjmu potravy Obsedantně kompulzivní poruchy Tourretův syndrom Psychotické potíže Problematika ADHD Poruchy učení Autismus Mentální retardace

Služby

Dětská psychiatrie Psychoterapie Soudní znalec Supervize Psychiatrie pro dospělé

Kontakty

Telefony

+420 603 288 822 MUDr. et Mgr. Viktor Hartoš
+420 603 141 512 Mgr. Tereza Hartošová

Emaily

hartos@mamadu.cz Dětská psychiatrie Kolín
hartosova@mamadu.cz Dětská psychiatrie Kolín

Odkazy

www.mamadu.cz Dětská psychiatrie Kolín

Hodnocení

Prostředí
100
Přístup lékaře
100
Odbornost
100
Ordinační doba, délka čekání
100
  • 100 od , 12.07.2019 12:53
    Velice milý pan doktor Hartoš. Příjemné prostředí, profesionální a odborný přístup. Pomohl nám a moc rádi doporučíme. David Ejem

Kontakty

Působíme v okolí až 50 km od sídla

Ordinační hodiny dětská psychiatrie Kolín:

Po 07 - 14
Út 12 - 20
St 07 - 14
Čt 09 - 17

Po, út, st a pá dětská psychiatrie, čt psychiatrie pro dospělé.

Klíčová slova

dětská psychiatrie psychiatrie psychoterapie soudní znalec psychicky nemocné děti mentální poruchy poruchy příjmu psychiatrická léčba psycholog psychiatr psychiatrie Kolín dětská psychiatrie Kolín psychoterapie Kolín supervize Kolín poruchy nálad u dětí Kolín úzkostné poruchy u dětí Kolín Tourretův syndrom Kolín ADHD Kolín poruchy učení Kolín MAMADŮ Kolín

Kategorie

Psychiatrie Poradenství, poradny Polikliniky, sdružená ambulantní zařízení Lékaři

Platební metody

  • hotově

Ošetření pro všechny pacienty zdravotních pojišťoven

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu