Ověřená firma

Sport95

Jsme vášniví lyžaři a cyklisté, i proto je pro nás práce koníčkem. Všem zákazníkům nabízíme kompletní poradenství a servis čerpající z 22 let zkušeností.

100 (1 hodnocení)

+420 776 112 299

Popis činnosti

Lyžařský a cyklistický obchod Sport95 byl založen v roce 1995 a od té doby se snažíme nabízet špičkový servis.

Všem zákazníkům nabízíme kompletní poradenství a servis čerpající z více než 22 let zkušeností. Naše zastoupení švýcarské značky Montana je toho důkazem. Tato technologie broušení lyží patří v oboru k top třídě. Proto u nás naleznete nejšetrnější broušení lyží a dokonalou hranu pro perfektní carving.

Jsme hrdí, že můžeme zastupovat cyklistickou značku BMC, Haibike, Rock Machine, Superior a další. Momentální trend elektrokol samozřejmě akceptujeme a naše nabídka a servis nejen značky Haibike je toho důkazem.

Další nabídka značek zaručuje, že si u nás kolo a doplňky vybere opravdu každý. K jízdním kolům samozřejmě nabízíme kvalitní servis. U nás opravíme jakoukoli značku.

Zastoupení značek Lusti, Elan, Blizzard, POC, Giro, Leki a další zajišťuje jistotu kvalitního sportovního nářadí, které Vám pomůže dosáhnout zase o něco lepších výsledků na sjezdovce a radost z lyžařského sportu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Horská kola Elektrokola Haibike BMC Koloběžky Cyklistické doplňky Helmy a brýle Lyže Lyžařské boty Hole Běžky Sportovní oblečení Zimní oblečení

Služby

Prodej cyklo a ski zboží Kompletní poradenství Servis jízdních kol a lyží Test centrum kol a lyží Parkování přímo před prodejnou

Značky

Haibike BMC Rock Machine Superior Lusti Elan Blizzard POC Montana Giro Leki Mondraker Stöckli Tecnica Giant Fischer Elan Phenix Colmar Reima Mondraker Superior Fox Oakley

Jazyky

Kontakty

Telefony

+420 776 112 299 hlavní telefon

Emaily

info@sport95.cz

Odkazy

www.sport95.cz
www.skiservis-montana.cz

Facebook

Hodnocení

Přístup personálu
100
Otevírací doba
100
Cena
100
Rozsah nabídky
100
  • 100 od , 05.11.2018 10:57
    Velmi kvalitní skiservis, individuální přístup, poradí a udělají opravdu to, co potřebujete, což není u konkurenčních servisů běžné, doporučuji.

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu