Ověřená firma

miomove s.r.o.

Start to do it SMART with miomove!

0 (0 hodnocení)

+420 608 678 854

Popis činnosti

Jsme miomove a chceme pomoc lidem lépe chodit a běhat pomocí analýzy došlapu. Díky naší unikátní technologii a mobilní aplikaci dojdete dále a zdravěji, bez nepříjemných bolestí a zranění. Vyvíjíme komplexní technologii pro pro analýzu tlaku, tahu a pohybu, založenou na nejcitlivějších a nejflexibilnějších senzorech na světě.

miomove znamená Můj pohyb, protože pohyb je základ existence každé formy života. Kdo se nehýbe, ten nežije, a protože běh se stal jedním z nejoblíbenějších světových sportů, rozhodli jsme se představit náš projekt jako Chytrou botu/stélku miomove.

Chůze a běh je nejpřirozenější forma lidského pohybu, lidé milují běhání, ale většina z nich běhá špatně, což způsobuje spoustu potíží celého opěrného systému. Došlap je pouze 1% plochy lidského těla, které nás spojuje se zemí a má obrovský dopad na zbylých 99%. Takže, pokud se chcete cítit dobře, nepodceňujte svůj došlap. My Vám můžeme pomoci monitorovat tlak vyvíjený na určitou část stélky boty, a poradíme, jak správně zapojovat svalstvo chodidla, což je jedna z nejdůležitějších částí opěrně-pohybové soustavy lidského těla.

START TO DO IT SMART WITH miomove!

Produkty

Trackovací aplikace pro grafické vyhodnocení aktivity Technologie pro dynamickou analýzu došlapu Tlakové senzory 3D animace Ilustrace 3D model člověka

Služby

Vývoj technologií pro aktivní život člověka Grafické návrhy Vizualizace

Značky

miomove Smart Shoe

Kontakty

Telefony

+420 608 678 854 hlavní telefon

Emaily

miomove@miomove.com

Odkazy

www.miomove.cz
www.mioanatomy.com
instagram/miomove

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu