Pohřební služba Konice - Libor Svoboda

Zajišťujeme kompletní pohřební služby. V této těžké chvíli Vaši bolest nezmírníme, ale pomůžeme Vám s posledním rozloučením.

0 (0 hodnocení)

+420 724 203 349

Main

Popis činnosti

Smrt je nedílnou součástí našeho života a dotýká se každého z nás. Pomůžeme Vám vyřídit vše kolem pohřbu a důstojně se rozloučit se svými blízkými.

S důvěrou se obracejte na Pohřební službu Konice - Libor Svoboda. Nabízíme přepravu zesnulých nejen v okrese Prostějov, ale i po celé ČR. Máme vlastní smuteční pohřební síň.

Pohřební služba Libora Svobody Vám zajistí důstojné poslední rozloučení s Vaším zesnulým, pomůže s vyřízením veškerých náležitostí souvisejících s úmrtím člověka.

V této těžké chvíli Vaši bolest nezmírníme, ale pomůžeme Vám s posledním rozloučením. _

Produkty

Lampy Svítilny Hřbitovní svíce Lampové oleje Petrolejky Knoty Vázy Umělé květiny Obaly na urny Svaté obrázky Fotodesky na pomníky

Služby

Převoz zemřelých po celé ČR Kamenické a kamenosochařské práce Vyřízení pohřbu Smuteční obřad Vyřízení úmrtního listu Tisk parte Reprodukovaná nebo živá hudba Autobusová doprava pro pozůstalé Prodej hřbitovního příslušenství Přesypy uren Údržba hrobových míst Výsadba rostlin

Kontakty

Telefony

+420 724 203 349 Main

Emaily

ps.konice@seznam.cz

Odkazy

https://www.ps-konice.cz/ website

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu