EVA CLINIC s.r.o.

Omlazení – s naší pomocí to zvládnete.

0 (0 hodnocení)

+420 776 669 609

Popis činnosti

Zvažujete odstranění znaménka či vrásek? Trápí Vás tukové polštářky na břiše, na stehnech nebo chcete odstranit nežádoucí ochlupení? Klinika EVA CLINIC nabízí chirurgickou a estetickou laserovou medicínu.

Na naší klinice provádíme zákroky, jako je omlazení intimních partií nebo 4D laserový lifting obličeje. V rámci hubnutí nabízíme vanquish, exilis elite – injekční lipolýza či bezbolestnou liposukci. Váš obličej omladíme, vyhladíme a vyplníme vrásky. Zbavíme Vás pigmentace, akné a pórů.

Provádíme aplikací botulotoxinu anebo výplní s obsahem kyseliny hyaluronové. Výplně s oblibou využíváme i ke zvětšení rtů a zvýraznění lícních kostí, případně jiných lokalit dle přání klientky.

Rozšířili jsme spektrum nabízených služeb o nejmodernější laserový systém na světě. Fotona SP Dynamis , který je unikátní v tom, že kombinuje 2 nejvýkonnější lasery - Er:YAG (erbiový) a Nd:YAG (neodymiový). Náš laser FOTONA zbaví Vaši kůži téměř všech neduhů a díky tomu, že se jedná o nejmodernější technologii,kdy laser disponuje mnoha kontrolními mechanismy, jsou zcela minimalizovány nežádoucí účinky, jako je spálení apod., které dříve bývalo častým doprovodným jevem.

Omlazení pochvy a poševního vchodu je v současné době jedním z nejvíce žádaných ošetření estetické medicíny. Velká část žen trpí, nejen po porodu, různými problémy v oblasti intimních partií. Tyto obtíže pak mají za následek zhoršení kvality sexuálního života a později možné psychické a partnerské problémy.

Zdravou a přirozeně krásnou pleť můžete získat díky naší špičkové a odborné péči.

Neváhejte a kontaktujte naši kliniku ještě dnes!

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Vanquish Exilis Elite Injekční lipolýza Botulotoxin Kyselina hyaluronová Lifting nitěmi Neinvazivní facelifting 4D laserový lifting Omlazení očního okolí Fotona Smooth eye Mezoterapie Mezonitě Chemický peeling IntimiLase Fotona G-runner IncontiLase Fotona G-runner

Služby

Hubnutí Vrásky, ztráta objemu Ochablé kontury Povadlá pleť Oční okolí, omlazení Rty omlazení, zvětšení Podbradek Krk a dekolt Pigmentace, akné, póry Vaginální omlazení IntimaLase Léčba inkontenence IncontiLase

Značky

Fotona SP Dynamis

Kontakty

Telefony

+420 776 669 609 hlavní telefon

Emaily

dr.e.havlova@seznam.cz

Odkazy

www.evaclinic.cz
instagram/evaclinic

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu