Ověřená firma

Blanický & Blanická - Advokátní kancelář Praha Vinohrady

Naše advokátní kancelář má dlouholeté zkušenosti v advokacii. Poskytujeme komplexní právní služby, a to zejména v oblasti obchodního a občanského práva.

0 (0 hodnocení)

+420 224 210 446

Popis činnosti

Naše advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby, a to v oblasti obchodního, občanského, rodinného a trestního práva. Jsme pak připraveni Vám poskytnout právní porady rovněž v právu autorském a trestním.

Právní pomoc poskytujeme zejména obchodním společnostem, podnikatelům, což souvisí s naší specializací na obchodní právo. Současně však poskytujeme právní pomoc rovněž nepodnikatelům, tedy fyzickým osobám, při řešení veškerých problémů, které přináší nejenom podnikání, ale i běžný život, např. koupě či nájem bytu, jakož i rodinná problematika (rozvody, vypořádání společného jmění manželů).

V oblasti obchodního práva řešíme zejména vymáhání pohledávek, zakládání společností, včetně jejich změn, jakož i veškeré obchodní závazkové vztahy, včetně přípravy a sepisu příslušných smluv.

V oblasti občanského práva se zabýváme zejména převody nemovitostí, zpracováváme smlouvy kupní, darovací, o věcném břemeni aj.

V oblasti rodinného práva pomáháme klientům řešit problémy s rozvodem manželství, včetně vypořádání společného jmění manželů, výživného a úpravy poměrů k nezletilým dětem.

V oblasti trestního práva zajišťujeme komplexní právní pomoc, tedy obhajobu ve všech trestních věcech, a to jak v přípravném řízení, tak v řízení před soudy.

Spolupracujeme s exekutory, daňovými poradci, soudními znalci a tlumočníky. Naším základním cílem je jednak spokojený klient. Vzhledem k naší dlouholeté advokátní praxi, máme rozvinutou spolupráci s daňovými poradci, notáři, znalci i exekutory.

Služby

Komplexní právní služby Obchodní právo Občanské právo Rodinné právo Trestní právo Autorské právo Právní poradenství

Kontakty

Telefony

+420 224 210 446 hlavní telefon
+420 606 123 709 JUDr. Pavel Blanický
+420 606 603 907 JUDr. Alena Blanická

Emaily

ak.blanicka@volny.cz

Odkazy

www.blanicky-blanicka.cz

Kontakty

Otevírací hodiny

Po 9 - 16
Út 9 - 16
St 9 - 16
Čt 9 - 16 Dnes

Na základě telefonické dohody s klientem jsme k dispozici i mimo provozní dobu naší kanceláře.

Klíčová slova

právní poradenství advokátní kancelář obchodní právo advokáti obchodní smlouvy kupní smlouvy smlouvy na nemovitosti nemovitosti občanské právo rodinné právo trestní právo autorské právo advokát Praha 2 advokáti Praha 2 právník Praha 2 právní zastoupení advokátní kancelář Praha 2 advokátka Praha 2 obchodní právo Praha občanské právo Praha rodinné právo Praha trestní právo Praha

Kategorie

Advokáti Právní poradenství

Platební metody

  • hotově

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu