+420 274 021 111

Main

Popis činnosti

Přilby CASSIDA zná snad každý, kdo svět motocyklů objevil prostřednictvím českých strojů Jawa nebo ČZ.

Populární přilby chránily zdraví několika generací motorkářů. Jakožto moto nadšenci jsme nechtěli nechat tuto legendu jen tak odejít, tak jsme se ji rozhodli vlastními silami vzkřísit a její půvab znovu nabídnout nejen českým motocyklovým nadšencům.

Nyní je CASSIDA produktem českých designérů a vývojářů, kteří kladou důraz na moderní design, technické zpracování, funkčnost, ale také chtějí značce zachovat její původní tvář.

Vyrábí se u prověřených firem s dlouholetými zkušenostmi. Produkty prochází pečlivým testováním, aby vyhovovaly dnešním náročným uživatelům, ale i technickým parametrům pro bezpečnost jejich uživatelů.

Vyrábíme polykarbonové a sklolaminátové skořepiny, využíváme bezpečnostní reflexní prvky. Pro interiéry helmy využíváme moderní prodyšné materiály. Pro ještě lepší bezpečnost a viditelnost jezdce jsou na helmách navrženy reflexní prvky nebo odrazky.

Těšíme se na Vás!

Produkty

Integrální přilby Výklopné přilby Otevřené přilby Enduro/Cross přilby Polykarbonové skořepiny Sklolaminátové skořepiny Aerodynamický spoiler Nosní deflektor Aretace sluneční clony Systém dofukování lícnic

Služby

Výroba a návrhy Prodej E-shop

Značky

CASSIDA Jawa ČZ

Kontakty

Telefony

+420 274 021 111 Main

Emaily

aci@aci.cz

Odkazy

http://www.cassidahelmets.cz website
http://www.cassidahelmets.cz/ reservation
http://www.cassidahelmets.cz/ menu
http://www.cassidahelmets.cz/ order

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu