Penzion Černá Říčka

Ubytování v Jizerských horách

0 (0 hodnocení)

+420 727 899 362

Popis činnosti

Zveme Vás do krásného a vkusně vybaveného penzionu, který Vám nabízí ubytování v Jizerských horách pro pohodlné a pohodové prožití Vaší dovolené či víkendu v krásném prostředí.

Penzion se nachází v chráněné krajinné oblasti na rozhraní oblastí Jizerské hory a Krkonoše v nadmořské výšce 700 m. Kromě ubytování nabízíme možnost stravování formou snídaní, polopenze i plné penze.

Všechny pokoje v penzionu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, wc) . Kromě standardních pokojů nabízíme i apartmán pro pět osob také s vlastním sociálním zařízením. K penzionu náleží také restaurace s barem.

Specializujeme se na dětské školy v přírodě, pro které v rámci dané ceny zajišťujeme jídlo 5x denně + pitný režim. Parkování je zdarma přímo u objektu, dále připojení Wi-Fi, úschovna kol a lyží či možnost grilování.

V zimě je v blízkosti v provozu řada lyžařských vleků (ski-areál Černá Říčka je jen 250 m od objektu). V letních měsících je možno využít cyklotras vedoucích přes přehradu Souš a Protrženou přehradu na hlavní hřeben Jizerských hor s osadou Jizerka (10 km).

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Produkty

Snídaně Polopenze Plná penze

Služby

Ubytování Dětské školy v přírodě Restaurace s barem Dětské hřiště Parkování Připojení Wi-Fi Úschovna kol a lyží Možnost grilování

Kontakty

Telefony

+420 727 899 362 hlavní telefon

Emaily

luciapalova@seznam.cz

Odkazy

www.cs-ubytovani.cz/penzion-cerna-ricka

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu