Ověřená firma

Masáže pro muže Sarah

Jsem certifikovaná masérka a masážím se věnuji již od roku 2000. Pravidelné masáže regenerují nejen svaly. Také povzbudí Vaši mysl a dlouhodobě Vám navodí dobrou náladu.

0 (0 hodnocení)

+420 792 294 000

Popis činnosti

Specializuji se na relaxační a intimní masáže pro muže z Jihlavy a okolí. Poskytuji také služby intimního kadeřnictví. Buď jako placenou proceduru, nebo zcela zdarma formou bonusu ke všem erotickým masážím.

Masáže pro muže byly a budou vždy vyhledávanou procedurou. Obliba masáží každoročně stoupá. Ve většině případů se masáž, používá jako prostředek fyzické a duševní relaxace.

Erotické masáže "smyslné či intimní" se v posledních letech těší velké oblibě a již nebudí pohoršení. Poskytují zcela jiné prožitky, než klasické a relaxační (ne-erotické) masáže.

Intimní kadeřnictví poskytuji, formou individuální PLACENÉ procedury. Nebo ZDARMA formou dárečku ke všem druhům erotických masáží. Tato procedura je poskytována prozatím pouze pro muže.

Mimo profesionálních masáží a služeb pro muže si můžete se mnou povídat snad o čemkoli. Většinu profesního i osobního života pobývám převážně v mužské společnosti a tak velmi dobře vím, jak muže hýčkat a rozmazlovat.

Pravidelné masáže regenerují nejen svaly. Také povzbudí Vaši mysl a dlouhodobě Vám navodí dobrou náladu. Jsem tady pro Vás. Neváhejte a navštivte mne ještě dnes!

Budu se těšit na Vaši návštěvu!

Produkty

Bio tělové a masážní oleje Biowellness tělové a masážní oleje Bio kokosová péče Masturbátory pro muže Tenga Egg Erotické pomůcky pro muže, ženy a páry Dárkové poukazy

Služby

Relaxační masáže Masáže lávovými kameny Čokoládové masáže Erotické masáže Koupele pro muže s masáží Noční erotické masáže Masáže penisu Masáž prostaty Intimní kadeřnictví

Značky

Tenga Egg

Kontakty

Telefony

+420 792 294 000 hlavní telefon

Emaily

info@masaze-pro-muze.cz

Odkazy

www.masaze-pro-muze.cz
www.eroticshop-sarah.cz

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu