Ověřená firma

EURONA Kroměříž

Prosperující česká společnost s myšlenkou čisté filosofie působící na trhu ekologické drogerie a kosmetiky již od roku 2003.

0 (0 hodnocení)

+420 605 250 888

Profilová fotogalerie

Sašetka

fotografie 1/14 - Sašetka - pohlcuje pachy a zároveň příjemně voní

Aviváž- kondicionér

fotografie 2/14 - Aviváž- kondicionér - nahradí 8 litrů aviváže, prádlo je jemné a měkké

Chladivý gel

fotografie 3/14 - Chladivý gel - na záněty v koleni a bolestech kloubů

Tekuté mýdlo s Aloe vera - Serafina

fotografie 4/14 - Tekuté mýdlo s Aloe vera - Serafina - Tekuté mýdlo s přírodními výtažky pro každodenní používání. Obsahuje ochranné složky, které zabraňují vysoušení Vaší pokožky.

Čistič myčky

fotografie 5/14 - Čistič myčky - krásně vyčistí vnitřek myčky a hadice

Čištění po zvířátku

fotografie 6/14 - Čištění po zvířátku

Univerzální hnojivo

fotografie 7/14 - Univerzální hnojivo - Používá se k hnojení a k přihnojení během vegetace, ale i v ostatních mimo vegetačních měsících. • Vysoce kvalitní přírodní organické hnojivo, bez obsahu umělých přísad. • Podporuje bohaté nasazení květů. • Díky speciální složce E-PROLIFIC podporuje bohatost a šťavnatost plodů.

Leštěnka na automobily

fotografie 8/14 - Leštěnka na automobily - doporučujeme na tuning i veterány

Čaj

fotografie 9/14 - Čaj - na štíhlou linii

Salát

fotografie 10/14 - Salát - • Základem je 100% čistý, vysoce kvalitní a geneticky zdravý losos atlantský s garancí původu z vlastního alternativního RAS chovu

Brilliant Condition - Přírodní ochranná zubní pasta

fotografie 11/14 - Brilliant Condition - Přírodní ochranná zubní pasta - Přírodní ochranná zubní pasta s Aloe vera a příchutí černého rybízu pro důkladnou dentální hygienu, prevenci vzniku zubního kazu a péči o citlivé dásně. V kombinaci s mátou peprnou a šalvějí lékařskou příjemně osvěží dech.

Brilliant Condition - Přírodní ochranná ústní voda

fotografie 12/14 - Brilliant Condition - Přírodní ochranná ústní voda - Přírodní ústní voda s Aloe vera je poskytuje důkladnou péči a ochranu zubům, dásním i celé ústní dutině. Extra silné složení s mátou peprnou, šalvějí lékařskou a příchutí černého rybízu intenzivně osvěží Váš dech. Působí preventivně proti vzniku zubního kazu i plaku. Posiluje zubní sklovinu a dásně, chrání před množením bakterií.

Univerzální multifunkční agent s obsahem kyslíku

fotografie 13/14 - Univerzální multifunkční agent s obsahem kyslíku - • Mimořádně účinný a vydatný. • Obsahuje aktivní kyslík v nejčistší podobě. • Účinkuje okamžitě a napadá těžce odstranitelnou špínu a skvrny (i pigmentové skvrny od červeného vína, borůvek, inkoustu, fixů, vodových a temperových barev, …). • Odstraňuje plísně (spáry mezi dlaždičkami, stěny ve vlhkém prostředí,… ).

EURONA Kroměříž - fotografie 14/14

fotografie 14/14 - Renata Víchová

Kontakty a adresa

EURONA Kroměříž

Otevírací hodiny

Po 08 - 16 Dnes
Út 08 - 16
St 08 - 16
Čt 08 - 16
08 - 16
So 13 - 16
Ne 13 - 16

Dle potřeby i déle

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu