Ověřená firma

Taxi Kroměříž - Jiří Vícha

Taxislužba Kroměříž - jsme tady neustále pro Vás více než 25 let.

0 (0 hodnocení)

+420 606 551 671

Dispečink taxi Kroměříž

Popis činnosti

Potřebujete rychle dopravit k lékaři, do restaurace nebo někam jinam a nemáte vlastní vůz? Pak je tady pro Vás Jiří Vícha - taxi Kroměříž.Máme k dispozici i 7místné vozidlo, což znamená 6+1. Rádi Vám nabídneme nonstop přepravu v rámci Kroměříže a širokého okolí. Nabízíme komplexní služby v oboru přepravy osob.

Dopravíme Vás na letiště, party, svatbu či firemní akci. Nabízíme možnost převozu věcí, nábytku, různého materiálu. Možnost přepravy v rámci celé Evropské unie. Využijte služeb Drink servisu a nákladní taxi.

Jsme tady pro Vás 24 hodin denně a jsme připraveni vyrazit na Vaše zavolání.

Za dobu naší činnosti jsme získali mnoho spokojených klientů, kteří se k nám rádi vracejí a doporučují nás svým známým.

Taxi Vícha Kroměříž Vám nabízí službu DRINK TAXI. Tato služba je u naší společnosti široce využívaná při nečekaných večírcích nebo rodinných oslavách. Vše spočívá v alkoholu a ten za volant nepatří! Naše služba DRINK TAXI je dostupná 24 hodin denně. Odveze jak Vás, tak i Vaše auto za ty nejlepší ceny. TAXI JIŘÍ VÍCHA Kroměříž

Máte objemný balík nebo velký náklad? Ať se jedná o nábytek, elektroniku nebo domácí spotřebiče? Pak jsme tu právě pro Vás. Využijte naši službu přepravy, využíváme přívěsný vozík s plachtou s možností rozvozu Kroměříž, Hulín, Chropyně a okolí. Nebráníme se i delším cestám skrz přepravu.

Jsme k dispozici 24 hodin denně.

Produkty

taxi Kroměříž expresní služby

Služby

taxi Kroměříž Taxislužba Kroměříž Drink servis Přeprava balíků a nákladů Senior servis STÁLÁ SLEVA PRO SENIORY 10 % 7místné taxi sedmi místné taxi taxi Chropyně expresní služby

Kontakty

Telefony

+420 606 551 671 Dispečink taxi Kroměříž
+420 720 595 988 Taxi Kroměříž

Emaily

taxivicha@email.cz Taxi Vícha Kroměříž

Odkazy

www.taxivicha.cz Taxi Kroměříž

Facebook

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu