GOLD PRALINES s.r.o.

Originální belgická čokoláda pro dny všední i nevšední.

0 (0 hodnocení)

+420 495 436 542

Main

Popis činnosti

GOLD PRALINES s.r.o., to jsou tři obchůdky s originální belgickou čokoládou. Máme pro Vás více než 90 druhů luxusních ručně vyráběných pralinek!

Prodejny jsou úzce specializované na nabídku vždy čerstvých čokoládových pralinek, vysoce kvalitní belgické čokolády a čokoládových figurek. Výjimečnost a exkluzivita pralinek může být na přání klienta podpořena luxusním dárkovým balením.

Kromě maloobchodu společnost poskytuje stále kvalitnější služby i firmám, které objednávají dárková balení pralinek pro různé akce a události. Vhodně zabalené belgické pralinky jsou vynikajícím dárkem k Vánocům, Velikonocům, k nejrůznějším výročím zaměstnanců, zajímavou pozorností pro klienty nebo obchodní partnery. Mohou být sladkou odměnou při firemních sportovních či kulturních akcích.

Stále oblíbenější se stávají pralinky s potiskem. Logo společnosti umístěné na kvalitní čokoládové pralince je nejen nápaditou a originální prezentací společnosti, ale zároveň i příjemnou pozorností pro klienta či obchodního partnera.

Neváhejte a dopřejte si sladké pokušení z naší produkce, pralinky si můžete zakoupit v jedné z našich prodejen, nebo pohodlně z domova prostřednictvím online katalogu. _

Produkty

Pralinky Mléčná čokoláda Hořká čokoláda Bílá čokoláda Alkohol Čokoláda Ganache Fondan Karamel Krémová náplň Marcipán Nugát Ovoce Truffle Čokoládové figurky Víno Dárková balení Velikonoční motivy Tabulková čokoláda Suroviny

Služby

Prodej belgických cukrovinek Velkoobchod Online prodej

Značky

GOLD PRALINES

Kontakty

Telefony

+420 495 436 542 Main

Emaily

info@goldpralines.cz

Odkazy

http://www.goldpralines.cz website

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu