GOLD PRALINES s.r.o.

Originální belgická čokoláda pro dny všední i nevšední.

0 (0 hodnocení)

+420 224 162 141

Main

Popis činnosti

GOLD PRALINES s.r.o., to jsou dva obchůdky s originální belgickou čokoládou. Máme pro Vás více než 90 druhů luxusních ručně vyráběných pralinek!

Prodejny jsou úzce specializované na nabídku vždy čerstvých čokoládových pralinek, vysoce kvalitní belgické čokolády a čokoládových figurek. Výjimečnost a exkluzivita pralinek může být na přání klienta podpořena luxusním dárkovým balením.

Kromě maloobchodu společnost poskytuje stále kvalitnější služby i firmám, které objednávají dárková balení pralinek pro různé akce a události. Vhodně zabalené belgické pralinky jsou vynikajícím dárkem k Vánocům, Velikonocům, k nejrůznějším výročím zaměstnanců, zajímavou pozorností pro klienty nebo obchodní partnery. Mohou být sladkou odměnou při firemních sportovních či kulturních akcích.

Stále oblíbenější se stávají pralinky s potiskem. Logo společnosti umístěné na kvalitní čokoládové pralince je nejen nápaditou a originální prezentací společnosti, ale zároveň i příjemnou pozorností pro klienta či obchodního partnera.

Neváhejte a dopřejte si sladké pokušení z naší produkce, pralinky si můžete zakoupit v jedné z našich prodejenv nebo pohodlně z domova prostřednictvím online katalogu. _

Produkty

Pralinky: Mléčná čokoláda Hořká čokoláda Bílá čokoláda Alkohol Čokoláda Ganache Fondan Karamel Krémová náplň Marcipán Nugát Ovoce Truffle Čokoládové figurky Víno Dárková balení Velikonoční motivy Tabulková čokoláda Suroviny

Služby

Výroba a prodej belgických cukrovinek Velkoobchod Online prodej

Značky

GOLD PRALINES

Kontakty

Telefony

+420 224 162 141 Main
+420 606 690 700 Alt
+420 224 162 141 Fax
+420 224 162 141 Mobile

Emaily

info@goldpralines.cz

Odkazy

http://www.goldpralines.cz website
goldpralines.cz/pralinky/ menu
goldpralines.cz/kontakt/ order

Facebook

Nejbližší podobné firmy

Chcete přidat firmu do katalogu? Volejte 841 12 12 12 nebo stiskněte tlačítko Přidat firmuPřihlásit se a přidat firmu